• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg - Warszawa

Jaki styl obrzezania wyszedł w Twoim przypadku? Wysokie/niskie? Ciasne/luźne?

No to i ja się podzielę swoją opinią. Poszedłem prywatnie, na termin ustalony przez NFZ nie chciało mi się czekać - chciałem ten problem rozwiązać jak najszybciej.

22/5/2018 trafiłem na konsultację do dr Leszczyńskiego w Luxmedzie przy ul. Puławskiej w Warszawie. Po zapoznaniu się z moim problemem stulejki, otrzymałem możliwość wyboru między obrzezaniem częściowym a całkowitym - zdecydowałem się na całkowite.
25/5/2018 trafiłem na "stół". Operacja wykonana przy pomocy lasera (między innymi właśnie z jego powodu wybrałem dr Leszczyńskiego). Podczas operacji byłem informowany na bieżąco o aktualnie podejmowanych czynnościach, więc nie doszło do sytuacji że nagle coś zostanie zrobione bez uprzedzenia. Znieczulenie miejscowe.

Podejście do pacjenta oraz leczenie pooperacyjne (wizyty kontrolne) zasługują na duży plus. Nie wystąpiły u mnie powikłania typu "niespodziewane krwawienie" czy też ta niesłynna "oponka".
W zasadzie jedyny minus o jaki można byłoby się przyczepić to cena - cała "impreza" kosztowała mnie 2530 złotych. W cenę wliczona jest pierwsza konsultacja (240 złotych), operacja (2200 złotych) oraz znieczulenie (90 złotych). Patrząc jednak na efekt pracy mogę śmiało stwierdzić, że te pieniądze nie zostały wyrzucone w błoto i jestem jak najbardziej zadowolony z uzyskanego efektu.

Jeżeli ktoś ma więcej pytań co do dr Leszczyńskiego - zapraszam na priv. Chętnie postaram się udzielić rady.

LOKALIZACJA:
Szpital Luxmed
Warszawa, ul. Puławska 455
02-801 Warszawa
telefon: 22-431-20-59
 

Podobne tematy

Do góry