• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg w czwartek dr. Tondel

Witam Panowie. Jestem świeżo po cięciu u dr Tondela i jestem mega zły na siebie że tak późno się zdecydowałem 🙂. Doktor to super osoba od wejścia rzuca żartem i rozluźnia atmosferę, więcej takich lekarzy. Co do ceny bo ktoś z Was dopytywał to doktor ma dwie! 2100 dla osób które mają pierwsze obrzezanie i 3000 dla tych co musi robić poprawki po kimś innym. Tłumaczył to tym że czas takiej poprawki to normalnie dwa wacki może zrobić 😀
 
I na jaki styl się zdecydowałeś?
H&t. Doktor rozrysował dwa high i low & tight. Zaczął tłumaczyć a ja mu przerwałem i powiedziałem że wiem o co chodzi bo jestem z forum. Uśmiechnął się. Mówił że przy low zostawia 5mm wewnętrznego napletka a przy high około 15mm. Powiedziałem mu że myślałem nad h&t ale chciałbym żeby mi doradził który lepszy dla niego wtedy mi powiedział że te dwa są najlepsze i robimy h&t bo jako pierwszego go wymieniłem😀
 

Krystiankendroj

Active member
H&t. Doktor rozrysował dwa high i low & tight. Zaczął tłumaczyć a ja mu przerwałem i powiedziałem że wiem o co chodzi bo jestem z forum. Uśmiechnął się. Mówił że przy low zostawia 5mm wewnętrznego napletka a przy high około 15mm. Powiedziałem mu że myślałem nad h&t ale chciałbym żeby mi doradził który lepszy dla niego wtedy mi powiedział że te dwa są najlepsze i robimy h&t bo jako pierwszego go wymieniłem😀
To od jakiegoś metrarzu zaczyna się high a od jakiego low bo ja już je rozumiem
 
Po 48 godzinach. Powinienem mieć jakieś powody do paniki cz wygląda ok?. Przy następnych fotkach postaram się bardziej od strony wędzidełka 🙂
 
  • Like
Reactions: AGv

Podobne tematy

Do góry