• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg stulejki

To białe wygląda ma mastkę, dobrze by było umyć delikatnie. To jest dopiero 8 dzień jeszcze się wszystko goi, wydaje mi się, że będzie wszystko dobrze tylko musicie jeszcze poczekać i ćwiczyć naciąganie przede wszystkim. Napletka nie jest za dużo jeżeli będzie schodził swobodnie w spoczynki i w wzwodzie. Za jakiś czas syn powinien sprawdzić jak to wygląda podczas wzwodu (chyba, że się nie wstydzi).
 

Mariuszz

Member
Wyglada lepiej niż wcześniej jak go nie boli i nie czujesz że coś blokuje to zsuń do końca. On pewnie się stresuje i jego penis kurczy się przez to maksymalnie i przez to napletek będzie wyglądał na za długi.
 

Igor1989

New member
Wyglada lepiej niż wcześniej jak go nie boli i nie czujesz że coś blokuje to zsuń do końca. On pewnie się stresuje i jego penis kurczy się przez to maksymalnie i przez to napletek będzie wyglądał na za długi.
Tak on się bardzo stresuje ja zresztą trochę jakąś blokada została że nie odcigne spowrotem ale będziemy próbować . Trzeba będzie w końcu się odważyć . Dla mnie trochę też to nie zręczne choć mamy bardzo dobry kontakt z synem to jak już jest duży chłopak.
 

Igor1989

New member
To białe wygląda ma mastkę, dobrze by było umyć delikatnie. To jest dopiero 8 dzień jeszcze się wszystko goi, wydaje mi się, że będzie wszystko dobrze tylko musicie jeszcze poczekać i ćwiczyć naciąganie przede wszystkim. Napletka nie jest za dużo jeżeli będzie schodził swobodnie w spoczynki i w wzwodzie. Za jakiś czas syn powinien sprawdzić jak to wygląda podczas wzwodu (chyba, że się nie wstydzi).
Tak wiem że trzeba ćwiczyć i tak robimy pilnuje tego codziennie .Tak właśnie jestem ciekawa jak we wzwodzie ale myślę że już będzie się krępował . Niech już we wzowedzie próbuje sam później najwyżej jak coś będzie nie tak to mnie zawoła . Dziękuję
 

toastt

Well-known member
Trzeba bardzo dokładnie umyć żołądź i rowek zażołędny, bo tej mastki nazbierało się bardzo dużo i jest ona pożywką dla bakterii. Trzeba umyć, żeby się nie zrobiło zapalenie cewki moczowej i/lub żołędzi. Reszta wygląda dobrze i chyba idzie ku dobremu. Pozostaje jeszcze kwestia jak sprawa wygląda we wzwodzie, ale to już chyba musi sam przetestować.
 

Igor1989

New member
Trzeba bardzo dokładnie umyć żołądź i rowek zażołędny, bo tej mastki nazbierało się bardzo dużo i jest ona pożywką dla bakterii. Trzeba umyć, żeby się nie zrobiło zapalenie cewki moczowej i/lub żołędzi. Reszta wygląda dobrze i chyba idzie ku dobremu. Pozostaje jeszcze kwestia jak sprawa wygląda we wzwodzie, ale to już chyba musi sam przetestow
 

Igor1989

New member
Tak wiem tylko nie wiem jak to zrobić narazie bo ma bardzo wrażliwy żołądź ale i tak z dnia na dzień jest coraz lepiej. Myślę że we wzwodzie to dopiero jak już sam zacznie sobie odciągać w spoczynku . Niech zobaczy że nic się nie dzieje to będzie bardziej odważny . Oby było wszystko dobrze.
 
Tak on się bardzo stresuje ja zresztą trochę jakąś blokada została że nie odcigne spowrotem ale będziemy próbować . Trzeba będzie w końcu się odważyć . Dla mnie trochę też to nie zręczne choć mamy bardzo dobry kontakt z synem to jak już jest duży chłopak.
Lepiej się trochę krępować i mieć załatwiona sprawę, niż tak jak u mnie, męczyć się cały nastoletni okres bo się wstydziłem powiedzieć i pokazać. Sprawę załatwiłem dopiero po 20stce.
 

Igor1989

New member
Lepiej się trochę krępować i mieć załatwiona sprawę, niż tak jak u mnie, męczyć się cały nastoletni okres bo się wstydziłem powiedzieć i pokazać. Sprawę załatwiłem dopiero po 20stce.
Tak to pewnie prawda ja ma
Lepiej się trochę krępować i mieć załatwiona sprawę, niż tak jak u mnie, męczyć się cały nastoletni okres bo się wstydziłem powiedzieć i pokazać. Sprawę załatwiłem dopiero po 20stce.
Tak to prawda to zależy od relacji z rodzicem. Dla mnie to nie temat tabu i zawsze go tak uczyłam .Ważne że pan załatwił i po kłopocie ale wiadomo pewnie było to stresem dużym dla nastolatka .
 

Igor1989

New member
To białe wygląda ma mastkę, dobrze by było umyć delikatnie. To jest dopiero 8 dzień jeszcze się wszystko goi, wydaje mi się, że będzie wszystko dobrze tylko musicie jeszcze poczekać i ćwiczyć naciąganie przede wszystkim. Napletka nie jest za dużo jeżeli będzie schodził swobodnie w spoczynki i w wzwodzie. Za jakiś czas syn powinien sprawdzić jak to wygląda podczas wzwodu (chyba, że się nie wstydzi).
Próbowaliśmy naciągnąć do końca ale nie da rady bo blokuje tak gdzie są szwy jest wężej i nie można ściągnąć do końca. Myśli pan ,że to się rozciągnie to miejsce ? Przed zabiegiem mógł naciągnąć po maści do końca ale nie chciało wejść spowrotem. I miał zwód i w ogóle żołądź nie wyszła bo mi mówił .
 
Próbowaliśmy naciągnąć do końca ale nie da rady bo blokuje tak gdzie są szwy jest wężej i nie można ściągnąć do końca. Myśli pan ,że to się rozciągnie to miejsce ? Przed zabiegiem mógł naciągnąć po maści do końca ale nie chciało wejść spowrotem. I miał zwód i w ogóle żołądź nie wyszła bo mi mówił .
Ale na zdjęciach widać, że napletek jest ściągnięty praktyczni do końca. Po zabiegu pewnie jest jeszcze opuchlizna myśle, że jak zejdzie i odpadną szwy to będzie lepiej. Większości facetom napletek nie schodzi sam podczas wzwodu, trzeba go ściągnąć. Syn próbował ściągać?
 

Igor1989

New member
Ale na zdjęciach widać, że napletek jest ściągnięty praktyczni do końca. Po zabiegu pewnie jest jeszcze opuchlizna myśle, że jak zejdzie i odpadną szwy to będzie lepiej. Większości facetom napletek nie schodzi sam podczas wzwodu, trzeba go ściągnąć. Syn próbował ściągać?
Wszystko już ok syn ściąga cały napletek -bez problemu. W wzwodzie jeszcze nie wiadomo bo nie próbował.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
D Zabieg stulejki całkowitej dr Drabina Obrzezanie 11
K Zabieg stulejki i krótkie wędzidełka Stulejka 2
M Nietypowy zabieg stulejki Stulejka 49
A Zabieg Stulejki Obrzezanie 4
E Zabieg stulejki w Gdyni Stulejka 6

Podobne tematy

Do góry