• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg stulejki

Igor1989

New member
Przeczytałem wątek jestem zdziwiony że w przypadku który Pani opisuje lekarz nie zastosował obrzezania tylko plastykę plastyka zawsze gorzej się leczy tym bardziej w przypadku młodego chłopaka szybko by się pod leczył po obrzezaniu jeżeli mogę zapytać miał robiony zabieg na NFZ ?
Tak zabieg był wykonywany na NFZ w Gdańsku. Trwał 45 minut. Plastyka napletka +wydłużenie wędzidełka. Dziś 4 ty dzień . Wiem że byl laserowo praktycznie krew to była tylko na pierwszym opatrunku. Dalej jeszcze nie odciągnął tylko lekko ale niedługo będziemy próbować jeśli coś się nie uda to chyba na sor. Ogólnie syn nawet nie brał przeciwbólowych po tym zabiegu wszystko raczej goi się ładnie tylko nie wiadomo jak to wygląda w środku. Ja się tak bardzo stresowałam tym zabiegiem ale gorsze to jest wszystko po tym zabiegu.Jestem cały czas w stresie .
 

Humanista

Active member
Niestety stulejka to w dużej mierze także problem psychiczny. Sam miałem plastykę na nfz w podobnym wieku i w cholerę bałem się odciągać, a po latach stulejka i tak wróciła. Jeśli po wygojeniu chłopak będzie miał dalej problemy, to radziłbym rozważyć obrzezanie całkowite, tylko w prywatnej klinice, bo na nfz są partacze.

Radziłbym też już teraz iść do jakiegoś dobrego prywatnego urologa na konsultację i żeby to on odciągnął i zobaczył, bo na sorze mają pacjenta kompletnie w dupie i jeszcze młodemu sprawią większy ból i dodatkową traumę. Już lepiej wydać te 2 stówy.
 

toastt

Well-known member
Nie każdy na NFZ to partacz. Dr Hubert Kuźniar z Rzeszowa robi zabiegi zarówno na NFZ jak i prywatnie i na forum jest dużo opinii, które są pozytywne. Zgadzam się jednak, że większość lekarzy nie stara się na NFZ, a penis to przecież bardzo ważna część ciała i życia mężczyzny.
 

Igor1989

New member
Niestety stulejka to w dużej mierze także problem psychiczny. Sam miałem plastykę na nfz w podobnym wieku i w cholerę bałem się odciągać, a po latach stulejka i tak wróciła. Jeśli po wygojeniu chłopak będzie miał dalej problemy, to radziłbym rozważyć obrzezanie całkowite, tylko w prywatnej klinice, bo na nfz są partacze.

Radziłbym też już teraz iść do jakiegoś dobrego prywatnego urologa na konsultację i żeby to on odciągnął i zobaczył, bo na sorze mają pacjenta kompletnie w dupie i jeszcze młodemu sprawią większy ból i dodatkową traumę. Już lepiej wydać te 2 stówy.
Tak ma pan rację że blokada też jest w głowie tym bardziej że w kwietniu była sytuacja że odciągnął po maści i chciał wrócić napletek i na sorze wylądowaliśmy na 6 h . Sor to masakra.Od 2 dni probujemy już widać żołądź tak do połowy bo dalej boi się ściągnąć ale nie czuje strasznego bolu. Widziałam kawałek wędzidełka. Jutro mamy wizytę u chirurga jest bardzo miły i rzeczowy ale widzę że z góry już nie które szwy wyszły a wczoraj był 5 ty dzień dopiero . A powie pan miał pan nawrót stulejki bo pan nie ćwiczył rozciągania ? Czy poprostu bo tak się zdarza ?
 

toastt

Well-known member
Nawroty się mogą zdarzać tak po prostu. Napletek może pękać na przykład przy masturbacji i będzie się z czasem zwężał ponownie. Dlatego tak ważne jest, aby był luźny już teraz.
 

Humanista

Active member
Tak ma pan rację że blokada też jest w głowie tym bardziej że w kwietniu była sytuacja że odciągnął po maści i chciał wrócić napletek i na sorze wylądowaliśmy na 6 h . Sor to masakra.Od 2 dni probujemy już widać żołądź tak do połowy bo dalej boi się ściągnąć ale nie czuje strasznego bolu. Widziałam kawałek wędzidełka. Jutro mamy wizytę u chirurga jest bardzo miły i rzeczowy ale widzę że z góry już nie które szwy wyszły a wczoraj był 5 ty dzień dopiero . A powie pan miał pan nawrót stulejki bo pan nie ćwiczył rozciągania ? Czy poprostu bo tak się zdarza ?
Myślę, że po prostu wróciła samoistnie. Przez pewien okres odciągałem normalnie, ale za to bardzo wcześnie robił mi się załupek, tzn. trudno było z powrotem zaciągnąć napletek we wzwodzie. Musiałem wspomagać się lubrykantami. Po latach urolog to w końcu zobaczył i powiedział mi, że to nie była wina za małego rozciągania, tylko po prostu taką mam skórę, że pierścień jest mało elastyczny i że kolejna plastyka niewiele tu pomoże, tylko obrzezanie całkowite. I tę diagnozę potwierdziło też kilku innych urologów.
Może u młodego będzie lepiej z czasem, ale z tego co widzę to już teraz ma podobne problemy, co ja sam lata temu. Ale niech specjalista się wypowie. Ja bym też poszedł dodatkowo do konkurencji, bo większość chirurgów nie powie złego słowa o własnej robocie.
 

Igor1989

New member
Myślę, że po prostu wróciła samoistnie. Przez pewien okres odciągałem normalnie, ale za to bardzo wcześnie robił mi się załupek, tzn. trudno było z powrotem zaciągnąć napletek we wzwodzie. Musiałem wspomagać się lubrykantami. Po latach urolog to w końcu zobaczył i powiedział mi, że to nie była wina za małego rozciągania, tylko po prostu taką mam skórę, że pierścień jest mało elastyczny i że kolejna plastyka niewiele tu pomoże, tylko obrzezanie całkowite. I tę diagnozę potwierdziło też kilku innych urologów.
Może u młodego będzie lepiej z czasem, ale z tego co widzę to już teraz ma podobne problemy, co ja sam lata temu. Ale niech specjalista się wypowie. Ja bym też poszedł dodatkowo do konkurencji, bo większość chirurgów nie powie złego słowa o własnej robocie.
To mnie pan nie pocieszył , narazie odciągnął prawie do rowka ale môwi że boli pewnie szwy , ale najpierw musi pomoczyć z 2 minuty w wodzie ciepłej wtedy lżej schodzi , dziś 6 ty dzień po zabiegu. Kurcze gdyby wiedziała że tak to będzie wyglądało to bym zdecydowała się na obrzezanie . Chyba że z kolejnymi dniami będzie lepiej. Tylko to jest spoczynek a gdzie teraz we wzwodzie.
 

toastt

Well-known member
@Igor1989 może jeszcze się wszystko dobrze ułoży. Chłopak jest młody, to się może jeszcze ładnie naciągnie i napletek będzie sprawny. Jak nie będzie po kilku tygodniach poprawy, to ja bym kuł żelazo póki gorące i rozważył całkowite obrzezanie, by w wieku dorosłym nie miał już takich problemów.
 

Igor1989

New member
@Igor1989 może jeszcze się wszystko dobrze ułoży. Chłopak jest młody, to się może jeszcze ładnie naciągnie i napletek będzie sprawny. Jak nie będzie po kilku tygodniach poprawy, to ja bym kuł żelazo póki gorące i rozważył całkowite obrzezanie, by w wieku dorosłym nie miał już takich problemów.
Oby tak. A powie mi pan czy ta skóra na górze jeszcze się rozciągnie ? Bo tam jest jej jakby taki nadmiar .
 

toastt

Well-known member
@Igor1989 tego nikt nie wie. Trzeba regularnie ją ćwiczyć i obserwować w którą stronę będzie wszystko szło. Trzeba też będzie w jakiś sposób dowiedzieć się jak ze sprawnością napletka we wzwodzie.
 

Igor1989

New member
@Igor1989 może jeszcze się wszystko dobrze ułoży. Chłopak jest młody, to się może jeszcze ładnie naciągnie i napletek będzie sprawny. Jak nie będzie po kilku tygodniach poprawy, to ja bym kuł żelazo póki gorące i rozważył całkowite obrzezanie, by w wieku dorosłym nie miał już takich pro

@Igor1989 tego nikt nie wie. Trzeba regularnie ją ćwiczyć i obserwować w którą stronę będzie wszystko szło. Trzeba też będzie w jakiś sposób dowiedzieć się jak ze sprawnością napletka we wzwodzie.
Narazie wyglada to tak jak jest zamkniety wydaje mi sie że tej skory jest duzo . Czyli tam gdzie szwy powinno sie to rozejsc z czasem? jak juz troche poćwiczy to penis robi sie bardziej wydłużony ale za chwile znow sie robi taki zwezony a dalej tak grubiej.
 

toastt

Well-known member
Niestety nie wiem co poradzić. Może skonsultujcie się państwo z innym lekarzem o dobrej opinii, bo nie wygląda to dobrze.
 

Trolo

Well-known member
Wydłuża się bo taki ruch powoduje pewnie delikatne pobudzenie.
Czyli teraz podczas ćwiczeń zsuwa się prawie cały?
 

Igor1989

New member
Wydłuża się bo taki ruch powoduje pewnie delikatne pobudzenie.
Czyli teraz podczas ćwiczeń zsuwa się prawie cały?
Tak teraz zsuwa się prawie cały ale chyba jeszcze mamy blokadę aby cały zsunąć . Widzę wędzidełko . Moim zdaniem jest za dużo tego napletka . Byliśmy wczoraj na wizycie u chirurga nawet Mu nie zdjął napletka mam wrażenie że się boi syna. Mówił że wszystko narazie ok. My czekamy jeszcze na wyniki histopatologiczny napletka bo wzięli w kierunku liszaja . Ta żołądź jest taka biała nie wiem czy wysuszona ale syn bardzo wrażliwy nie mogłam wacikiem przemyć nawet bo mówi że boli żołądź Spryskalam osceniseptem. Ogólnie ściąganie napletka nie sprawia mu bôlu jakiegos. Ogólnie jestem narazie tym załamana ,myślałam że po zabiegu będzie odrazu wszystko git. Zaraz dołączę fotki .
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
D Zabieg stulejki całkowitej dr Drabina Obrzezanie 11
K Zabieg stulejki i krótkie wędzidełka Stulejka 2
M Nietypowy zabieg stulejki Stulejka 49
A Zabieg Stulejki Obrzezanie 4
E Zabieg stulejki w Gdyni Stulejka 6

Podobne tematy

Do góry