• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg Obrzezania 4 dzien po

dandoo

Active member
ja robiłem staplerem i praktycznie bez żadnego krawienia, 2 razy zobaczyłem małą zeschniętą krople krwi. wszystko się zagoiło, w sobotę minie równe 4 tygodnie. wszystko się zagoiło tylko minimalna opuchlizna która schodzi koło wędzidełka
 

dandoo

Active member
gojenie to od 2-4 tygodni każdy ma inaczej, Twój przypadek jest specyficzny bo nie wykształciło Ci się wędzidełko więc linia szycia jest dość nietypowa, spokojnie ja widzę, że tam się jeszcze nie zagoiło. dbaj o higienę i dezynfekcję.
 

mati12

Well-known member
Nie chce cie martwić dziwnie to wszystko wygląda jakbyś miał napletek wewnętrzny przyszyty do żołędzia tak to wygląda
 
Cholera wie. Dziwnie to wygląda. Rok siedzę na tym forum i takie szycie widziałem pierwszy raz. Ja bym się kontaktował z lekarzem.
 

flader

Active member
Nie tak to powinno wyglądać. Moim zdaniem musisz pogadać z lekarzem, tak jak koledzy u góry proponują. Spytaj go w ogóle co to jest za cięcie, dlaczego zszył ci napletek wewnętrzny z żołędziem. To jest jakaś technika, której ja nigdy osobiście nie widziałem a już widziałem setki zdjęć pozabiegowych.
 

User987789

New member
A nie mogło być powodem to ze napletek był przyklejony do żołędzia i nie było możliwości odklejenia bo coś mówił o przyklejonym napletku ??
 

mati12

Well-known member
Widać w miejscu gdzie się rozeszło normalnie żołądź widać... Udaj się do lekarza chyba że mu nie ufasz to do innego na konsultację
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Jak się ma sklejony to się to powinno ogarnąć a nie zostawić i jakoś tak dziwnie zszyć. Ja bym poszedł do innego na konsultacje
 

dandoo

Active member
My nie jesteśmy lekarzami mówimy tylko, że to jest dziwnie zrobione. Ale pamiętam bo jesteś tym przypadkiem co niby Ci powiedział, że nie miałeś wykształconego wędzidełka i dlatego takie szycie. Ale dlaczego nie zrobił tak aby główka wyglądała tak jak każda inna, nie wiemy. Miałeś całkowitą stulejkę więc wiesz my nie wiemy co było pod napletkiem, jak to wyglądało. Dlatego ja bym to zweryfikował z innym urologiem, najlepiej z dobrymi opiniami. Równie dobrze możesz wrócić do swojego lekarza i poprosić o opis dlaczego tak zażył albo zabrać kartotekę, na pewno jest jakiś opis po operacji, ja dostałem opis wraz z zaleceniami, i takie coś możesz zabrać do innego urologa. On może ocenić.
 

User987789

New member
Byłem u lekarza co wykonywał zabieg i mówił ze zszyste jest z tego powodu ze jakaś wada napletka od urodzenia i musiał to jakoś pokryć żeby nie było dziury bo wędzidełko bylo wgl nie wykształcone
 

Podobne tematy

Do góry