• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg i kilka pytań

Adamek321

Member
Cześć
Mam jutro mieć wizytę na której zostanie ustalona data zabiegu (najprawdopodobniej będzie to następny tydzien). Zdecydowałem sie wybrać doktora Cieślikowskiego w Poznaniu. Mam pytanie odnośnie typów zabiegów. Czym różni się zabieg wykonywany laserem od zabiegu wykonywanego metodą tradycyjną. Czy są to duże różnice, które przeważają na zabieg laserem? Krótszy okres rekonwalenscencji, mniejsze blizny czy inne powody? Cena zabiegu różni się chyba o około 1000 złoty (ale nie jestem tego pewien) Ciężko jest wytrzymać ten okres bez masturbacji? Ból żołędzia przez to, że nie jest przyzwyczajony jest duży? Czy do wytrzymania? Po każdym skorzystaniu z toalety trzeba wymieniać opatrunek i umyć penisa? Czy takich rzeczy dowiem sie już od lekarza? Jeśli ktoś mi odpowie, będę mega wdzieczny i w razie czego bede potem wstawiał zdjęcia czy jest wszystko ok i pytał o jakieś pierdoły jak nie będę wiedział a nic nie znajde na forum czy w necie. Miłego wiecozru i życzcie powodzenia!
 
byłem u dr Cieślikowskiego , pełen profesjonalizm , ja byłem na tradycyjnej metodzie cięcia , jakoś okres bez masturbacji wytrzymuje 17 dzień , ból żołędzia na początku jest ale u mnie to było w miarę okej , mi powiedział że 2 razy dziennie przez 14 dni po zabiegu trzeba zmieniać opatrunek. Dowiesz się wszystkiego od niego , mi dał taką karteczkę z opisaniem co mam robić krok po kroku ;)
 

Adamek321

Member
Dzięki wielkie za odpowiedz!
byłem u dr Cieślikowskiego , pełen profesjonalizm , ja byłem na tradycyjnej metodzie cięcia , jakoś okres bez masturbacji wytrzymuje 17 dzień , ból żołędzia na początku jest ale u mnie to było w miarę okej , mi powiedział że 2 razy dziennie przez 14 dni po zabiegu trzeba zmieniać opatrunek. Dowiesz się wszystkiego od niego , mi dał taką karteczkę z opisaniem co mam robić krok po kroku ;)
 

Podobne tematy

Do góry