• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg. Dr. Hubert Kuźniar - Podkarpacie > Rzeszów

pikinier

New member
Witam !
Jestem juz po zabiegu wiec zakladam ten temat w odpowiednim dla niego dziale.

Mam 21 lat i od 2 lat wiedzialem ze mam problem z stulejka niecalkowita.
Ciezko bylo mi sie zabrac aby cos z tym zrobic, wiec wzlekalem. W miedzy czasie czytalem to forum i widzialem jaki kazdy jest zadowolony po zabiegu.
Wkoncu nadszedl dzien ze zajalem sie problemem.

05.01.2010
- wizyta u rodzinnego po skierowanie
21.01.2010 - pierwsza wizyta u dr. Huberta Kuźniara

Podczas wizyty:
Wszystko w bardzo sympatycznej i milej atmosferze. Podejscie dr. Kuźniara do pacjeta i problemu pelen PROFESJONALIZM !!! 1-2 min doktor zobaczyl co mi jest i od razu opowiedzial co mnie czeka itd.
Z racji ze na termin z NFZ musialbym dlugo czekac (koniec marca prawdopodobnie), to postanowilem zrobic zabieg prywatnie (po 4 dniach od tej wizyty). Jednak z decyzja powstrzymalem sie jeden dzien aby sie dokladnie zastanowic.
Dostalem kartke co kupic i stosowac po zabiegu.
Jako ze moj problem dotyczyl stulejki ktora byla widoczna podczas wzwodu, dostalem email do Pana dr. i tam wyslalem zdjecia jak to wyglada podczas wzwodu. Odpowiedzi na emaila od Pana dr. dostawalem blyskawicznie !
Moim problemem byla stulejka + wedzidelko.

26.01.2010 - Dzien zabiegu
Godzina 7:00 na czczo w Izbie Przyjęć Szpitala MSWiA, ul Krakowska.
Zarejestrowalem sie po czym wyslali mnie na badania :
- EKG
- cisnienie
Po czym wyslali na drugie pietro o ile pamietam i tam dostalem do wypelniania taka ankiete (jakie szczepionki i choroby mialem wczesniej itp itd). Dostalem pizame do przebrania sie i czekalem na zabieg. Przedemna byl tylko jeden gosc. Z kazda min coraz bardziej sie denerwowalem...
Wkoncu wezwali mnie i pojechalem na 3 pietro. Tam czekali juz na mnie. Dostalem kroplowke i zaczal sie zabieg. Delikatnie szczypalo mnie gdy robili zastrzyk znieczulajacy, ale to chwilo bo zaraz po tym juz nie czulem wogole bolu.
Caly zabieg w bardzo milej atmosferze ! Pare zartow i rozmowa, wszystko dzieki temu zlecialo bardzo szybko - zabieg trwal 40 min a myslalem ze 15min :D

Po zabiegu przyjechali po mnie wozkiem (chociaz moglem isc spokojnie sam), goscia przedemna tez tak przewozili. Wrocilem na sale gdzie wczesniej czekalem na zabieg i lezalem az zleci kroplowka.

Po kilkudziesieciu minutach wstalem i moglem isc do domu.

Jestem 2 dni po zabiegu i czuje sie bardzo dobrze.

Dzisiaj tj. 28.01.2010 - bylem na wizycie u Pana dr Huberta Kuźniara , okazalo sie ze wszystko mi sie bardzo dobrze goi i oby tak dalej bylo.

Jestem bardzo zadowolony ze podjalem sie wkoncu tego zabiegu !! Zwlekalem bo po prostu sie balem ! Teraz sie ciesze ze wszystko juz jest za mna.
Goraco polecam dr. Huberta Kuźniara za profesjonalizm, podejscie do pacjeta od 1 wizyty oraz za doskonale wykonany zabieg !
Nie dziwie sie ze kazdy po zabiegu u tego dr. jest bardzo zadowolony !
Przy okazji chcialbym podziekowac i rowniez pochwalic wszystkie Panie ktore asystowaly podczas zabiegu !


Zdjecia dorzuce jak tylko bede mial aparat ( zdjecia przed zabiegiem juz mam ale wrzuce razem z tymi po zabiegu).

Pozdrawiam i niezdecydowanych mam nadzieje ze przekonalem ze warto brac sie za ten problem. Teraz czuje sie jakby mi kamien spadl z serca :)

Teraz niech sie juz tylko wszystko spokojnie wygoi i bedzie dobrze... Jak to sie mowi : "Czas leczy rany" mam nadzieje ze szybko wszystko bedzie dobrze.
 

pikinier

New member
Koszt zabiegu - 1000zl
EDIT: Dodam tylko ze moj zamiar byl zrobic to na NFZ. Jednak termin na koniec marca mi nie pasowal i pokrzyzowalby mi plany. Dlatego zdecydowalem sie na zabieg prywatnie.
 

pikinier

New member
Mam jeszcze takie pytania :

- zeszla juz troche opuchlizna (tzn czlonek byl okragly bardziej niz zwykle), teraz wrocil do swojego dawnego wygladu jednak zrobila sie tzw. mala oponka - czy to moze byc przez te nocne wzwody ? Nie mialem ich wczesniej i nie bylo oponki a po dzisiejszej nocy mialem zwody i oponka sie pojawila

- nie zapytalem lekarza po ilu dniach przestac zakladac opatrunek... po ilu dniach moge juz go nie zakladac?

- z silownia daje sobie wolne jeszcze 1 tydzien. - po 12 dniach od zabiegu moge juz wkoncu isc normalnie cwiczyc bez obawy ze moze sie zrobic krwiak, spuchnac itp ?
 

szczygiel87

New member
oponka to reakcja organizmu na szycie. Ja jest 6 tygodni po zabiegu i powstrzymuje się od cwiczen, masturbacji, seksu. OpTRUNKI mam tylko na noc bo wtedy nie osiagam maksymalnych wzwodów. Nosi sie je do momentu krwawienia, inaczej mówiac jak sie wszystko zagoi.
 

pikinier

New member
Lekarz Ci tyle zalecil odczekac od cwiczen czy sam postanowiles czekac az miesiac ?


Kolejne pytanie :
- czekalem do dnia dzisiejszego (4 dni) i chce wziasc normalna kapiel w wannie, moge bez problemu polewac woda moj sprzet (mydlo uzyc czy tylko woda) ? Nie przeszkadza ze w wannie - lepiej prysznic i tylko chwile aby nic sie nie stalo ?
 

pikinier

New member
A moze mi ktos powiedziec dlaczego zaleca sie aby przy wzwodzie przylozyc lod ?
Dlatego ze moze byc bol , czy moze dlatego ze powstaje oponka , czy tez moze dlatego zeby rana szybciej sie zagoila ?
 

marcin2103_22

New member
Ja pierwszy całkowity prysznic wziąłem dopiero kiedy krwawienie ustąpiło całkowicie (5-6 dzień). A przez ten czas brałem umiarkowane kąpiele bez moczenia sprzętu :wink:

A lodu nie przykładam i nie polecam nikomu. Wg mnie wszystko powinno się w miarę "dostosować" przy wzwodzie. Jeśli jakaś rana pęknie to chyba nic strasznego?
 

forest

New member
A moze mi ktos powiedziec dlaczego zaleca sie aby przy wzwodzie przylozyc lod ?
ee tam nikt nie zaleca :p przykłada sie zimne żeby ustąpił wzwód, jak wiadomo nasze peny nie lubia zimna i sie nadzwyczajniej kurczą wtedy :wink:
Gdy masz wzwód i szwy to sie wbiaja i wtedy boli, dlatego niekotrzy przykładaja lód etc.
 

szczygiel87

New member
mi zalecił lekarz 30 dni odpoczynku dla mojego dobra, a u mnie wacek nie uzywany od 18 grudnia, ostatnią stanąl na baczność w gaciach w temperaturze -7 stopnia, więc moj nawet zimno polubil z nieuzywania :D
 

szczygiel87

New member
he ale jaja były jak nie wiem co :D, bo chodzilem w kolko po dworzu, zeby opadł, myslalem o egzaminie, a tu tAKA ładna laska szła, ze odrazu mialem chore myśli, to myślalem, że mi jeansy rozerwie:D. A co do wzwodow, to ja kilka pierwszych nocy nie spałem prawie, bo pilnowałem wacka, ale jak doszło do wzowdu to bolu nie było, nic nie pękło, a rana nigdy mi nie krwawila, tylko opatrunek kleil się do wedzidelka, a raczej platal o szwy :D. Ostatni szew odpadl mi po 5 tygodniach w trakcie prysznica. Ja prysznic wzialem po 12 dniach,a do tego czasu go mylem wacikiem moczonym w wodzie i szarym mydłem, balem się ze szwy puszcza czy cosik złego sie stanie ;D.
 

pikinier

New member
U mnie kontrolowalem wzwody do dzisiaj...

Narazie wyglada na to ze dobrze sie goi. Delikatnie krwawilo w 1 dniu ale to przez to ze pociaglem za szybko opatrunek. A tak to nie mam krwawien.
Jutro bede mial aparat to wrzuce zdjecia.

Najbardziej boli mnie ze nie moge cwiczyc - uzaleznilem sie od silowni....
 

szczygiel87

New member
he wiem co jest na rzeczy, ja 2 razy w tygodniu grałem w pilke nA hali, codziennie pompki, brzuszki, co drugi dzien biegalem, a bałem sie ze odpoczywajac przytyje itd. Najgorsze jest kilka dni, pozniej dojdziesz sam do tego, ze zdrowie jest wazniejsze niz miesnie. Ja od tekj srody wracam do treningów :D. Bez cwiczen schudlem prze zmiecha 4 kg prawie :D
 

pikinier

New member
Mam takie pytanie do was...
Jestem 6 dni po zabiegu i nie wiem czy sciagac napletek calkowicie w spoczynku i w zwodzie, czy tez moze jest to za wczesnie ?
Dodam tylko ze nie mam krwawien nawet podczas erekcji. Mialem 1 krwawienie ale to w dniu zabiegu przy zmianie opatrunku a tak jest bez krwi.
 

pikinier

New member
Zdjecia 6 dni po zabiegu, jak mozecie to ocencie :


Dop. w 5 dniu pojawila sie oponka :/ troche mnie martwi.
Napisalem do lekarza czy moge juz powrocic na silownie po 9 dniach (w czwartek chcialbym cwiczyc oczywiscie od pasa w gore, dolnych miesni bym nie ruszal).

Jesli zdjecia wdl was slabej jakosci to moge zrobic w lepszej, te byly robione troszke na szybko.

Pozdrawiam
 

Podobne tematy

Do góry