• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Zabieg, a formularz o prace mundurowe

dog

New member
Z samego poczatku przepraszam za tytul, ktory moze sie wydac nieco niezrozumialy, ale nie jestem zbyt dobry w formulowaniu tytulow :)
Mam 18 lat i w przyszlosci jak napisalem zamierzam byc "w mundurze": policja, straz, wojsko (hmm moze nawet jakies jednostki specjalne, gdzie zdrowie trzeba miec jak ryba i wypytuja sie o wszystko) i chodzi mi o to czy gdybym musial napisac przebyte zabiegi w formularzu, to czy wiadomosc o usunieciu stulejki kwalifikowala by mnie do tej pracy czy nie, i czy w ogole jest jakikolwiek sens wspominac o niej. No wiecie u nich kazdy drobiazg ma znaczenie, a "sklamanie" (czytaj pominiecie napisania o operacji moze spowodowac odrzucenie aplikacji). Wiem ze nie jest to forum militarne, ale gdyby ktos mial jakies informacje na ten temat, to z calego serca bylbym wdzieczny gdyby mogl sie wypowiedziec.
 

Nobbs

New member
Przecież jak staniesz na komisję lekarską to i tak lekarz zobaczy że nie masz napletka więc jaki jest sens ściemniania? Przecież obrzezanie nie jest operacją na otwartym sercu więc w żaden sposób nie wpływa na Twoją sprawność fizyczną (no, może zaraz po zabiegu ;) ) więc w żaden sposób Cię nie dyskwalifikuje jako kandydata do służb mundurowych (za to jeżeli tego nie zrobisz to mogą Cię nie przyjąć).
 
Ja kiedyś pytany przez lekarza o przebyte operacje dla porządku powiedziałem o zabiegu, a on na to że chodzi o poważne operacje, a nie o kosmetykę. Myślę, że w Twoim przypadku również nikt nie uza tego za coś poważnego, co by Cię dyskwalifikowało. Jeśli pytają należy mówić prawdę, ale nie sądzę, żeby uważano to za coś poważnego.
 

Nobbs

New member
Przecież nie obcinają ręki, nogi czy nie robią przeszczepu serca. Odcinają tylko kawałek skóry-więcej tracisz przez cały rok z całego ciała ;)
 

Podobne tematy

Do góry