• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Za krótkie?

overem

New member
Hej,

mam pytanie męskiej społeczności czy mam problem, który dotyczy tego obszaru na forum, czyli zbyt krótkiego wędzidełka. Poniżej załączam screeny:
https://imgur.com/a/HPY3LPY

Napleta mogę ściągnąć, ale boję się, że może dojść do ewentaulanego naderwania.

Jeśli tak, to czy znacie jakieś kliniki w Warszawie, które oferują laserową ablację albo klasyczną (sprawdzoną) ?

Pozdrawiam
 

Trolo

Well-known member
Czy to zdjęcia w pełnym wzwodzie? Jeżeli tak to schodzi bardzo dalekoni myślę że nie jest za krotkie. Jakie odczucia?
 

overem

New member
Czy to zdjęcia w pełnym wzwodzie? Jeżeli tak to schodzi bardzo dalekoni myślę że nie jest za krotkie. Jakie odczucia?

Taki 90% powiedzmy :D Jest tak mini dyskomfort przy pełnym wzwodzie (ledwo co czuć, a jak jest dobre nawilżenie to nic nie czuje w zasadzie). Stworzyłem temat bo lepiej się upewnić i nie mieć problemów w przyszłości =)
 

mateusz1250

New member
jeśli normalnie uprawiasz seks (czy to łagodnie, czy to na ostro) to nie masz za krótkiego wędzidełka ;) w innym przypadku mogłoby dość do zerwania, albo naderwania wędzidełka ;)
 

Trolo

Well-known member
Czułbyś po prostu że ciagnie w miejscu wedzidelka. Jezeli jest nieznacznie tak jak to opisujesz to na spokojnie jeszcze się delikatnie rozciagnie podczas działań ;)
 

Podobne tematy

Do góry