• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Za krótkie wędzidełko i dziwny urolog

Boner

New member
Napletek schodzi bez problemu, ale kiedy penis jest w stanie wzwodu ściągnięcie go trochę boli.
Nie bardzo, ale jednak.
Mam 21 lat.
Gdy miałem 18 poszedłem do urologa. Powiedział mi, że to nie stulejka której się obawiałem.
Co najwyżej za krótkie wędzidełko, ale nie powinno przeszkadzać podczas seksu.
Radził tylko treningi pod prysznicem, a jakbym już rozpoczął życie seksualne i faktycznie coś przeszkadzało,
wtedy zgłosić się na operację wydłużania.

Po roku, nie przekonany jego słowami wróciłem do tego samego lekarza.
Wkurzył się tylko, bo przypomniał sobie że zaledwie rok temu byłem i znowu pojawiam się gadając o tym samym.

Uważam, że lepiej zapobiegać niż leczyć.
Dlaczego nic nie zrobił, tylko czeka jak będę miał problem?

Mam dziewczynę, w dodatku starszą i niedługo będziemy TO robić.
Dlaczego muszę zawalić pierwszy raz i skazywać się na ból podczas stosunku, żeby ktoś mi w końcu zoperował mnicha?
A może faktycznie jest wszystko w porządku tylko przesadzam?

Oto zdjęcia:

http://img687.imageshack.us/img687/7186/47231886.jpg
http://imageshack.us/f/521/76173380.jpg/

Dodam tylko że już samym po zdjęciu napleta, można szarpac za drut ile wlezie i nie ma bólu ;)
Próbowałem samogwałtu przez prezerwatywę, wtedy to już zupełnie znieczulica
 

Krzysiek77

New member
Witaj

Bez zdjęć wykonanych w stanie wzwodu ciężko coś powiedzieć. A te zdjęcia które wykonałeś, to już niestety skasowali... Musisz ponownie je wrzucić, najlepiej na jakiś inny serwer.

Btw... "Próbowałem samogwałtu przez prezerwatywę" - słowo samogwałt jest dalece nieprawidłowe, bo przecież masturbując się wcale się nie gwałcisz! :)

Pozdrawiam

Krzysiek
 

mati963

New member
Ciezko, ale co do lekarza, tez tak mialem, jak poszedlem jakis 1-2 lata temu, powiedzial, ze narazie jest okej i moze za jakies 2 lata znowu sie zobaczymy -.-
I wlasnie sie nad tym zastanawiam, zreszta zalozylem teraz temat w tej sprawie.
Co do Ciebie, wrzuc zdjecia na tinypic.com albo vpx.pl, bo tak to nic nie stwierdzimy
 

pawel81

New member
Powiedział ci chyba wyraźnie przyjdź jak będzie przeszkadzało ci to w stosunku, a z tego co przeczytałem to tego nie robileś.
Ludzie ogarnijcie się jak byłeś u lekarza na nfz to tym bardziej się nie dziwie jego reakcji.
Skoro nie miał podstaw, to nie wysłał cie na zabieg.
TO ON JEST LEKARZEM, ON MA DYPLOM.
A jeżeli sam uważasz przeprowadzenie zabiegu za konieczne to jest wiele prywatnych klinik, które to oferują.
 

Boner

New member
Sprawdzone, pałeczka działa jak należy ;)
I chyba faktycznie jest z nią coraz lepiej, wystarczy ćwiczyć pod prysznicem, a najlepiej z partnerką ;)
 

Podobne tematy

Do góry