• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wzwody

morgan66

Active member
Oj Panie no chyba sam szukasz teraz problemu:) Rozwiązałeś ważna rzecz i poczekaj na efekty, nie rozumiem skąd taki nagły pesimizm, że będzie żle.
 

morgan66

Active member
Uwierz mi, naoglądałem się zdjęć i naczytałem się tutaj bardzo wiele historii. I to w zasadzie po prostu o obrzezaniu (nie w temacie prostowania co jest dużo bardziej skomplikowane). Zasada jest prosta - "low" - lepiej wygląda estetycznie i brak komplikacji w stylu oponki, "high" - częsta oponka mniejsza lub większa powodująca czasem poprawkę + plus widoczna blizna mniej estetyczna. Wogóle to jak to wychodzi często to zależy od tego jaka jest budowa członka, gdzie jest zwężenie, jaki przyrost przy wzwodzie itp. A co do odczuć to nie masz na pewno radykalnego "low" a i trochę sie to rozciągnie więc bez dramatu:) A i niektórzy robią sobie takie radykalne "low" i są szczęśliwi.
 
pijecie kawe normalnie po obrzezaniu albo energole jakies ? ja mialem we wtorek i tak sei zastanawiam czy mi krew nie przyspieszy i sie nie rozleje cos
 

Bartek12

New member
O tak to wygląda od dołu, z góry jest o wiele mniejszą opuchlizna , nie wiem dlaczego jest to takie ogromne
I nie wiem czy mi się trochę rana nie rozeszła tam ale na razie wolę go nie obczajac i się stresować niepotrzebnie, wizytę kontrolna mam 10
 

morgan66

Active member
@Bartek12 nie chce się powtarzać odnośnie tego co pisałem wczoraj-odpisałeś że opuchlizna/oponka się zmniejsza- uważam że jeśli Cie to niepokoi to możesz też pojechać na SOR - ze dwie takie historie były na forum - tam lekarz nałożył napletek na żołądź - było bolesne ale opuchlizna/oponka zeszła.
 

Bartek12

New member
Siemano, jzu 5 dzień od zabiegu noc przespana całą nic nie bolało, ale zastanawia mnie dlaczego jak zobaczyłem z rana miałem cały żółty opatrunek nic nie smierdzi i możecie mi powiedzieć od czego to jest bo trochę mnie niepokoi
 

Trolo

Well-known member
Raczej od płynu surowiczego to zabarwienie. Ropa to już źle bo są bakterie, zakażona rana, stan zapalny. Chyba że obserwujesz u sobie takie objawy to bym się martwił.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
L 5 dni po, krwawienie, wzwody Po zabiegu obrzezania 0
M Nocne wzwody Stulejka 1
M "Bezpieczne wzwody" Po zabiegu obrzezania 7
C Mimowolne wzwody Inne 6
P Nocne wzwody zaraz po operacii? Skrzywienie prącia 2

Podobne tematy

Do góry