• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wytrysk

Mam pytanie bo kiedyś jak naciągiem napletka i się masturbowałem to przy momencie wytrysku był ból zamiast spermy a teraz jestem po zabiegu krótkiego wędzidełka i czy jak naciągne napletka to sperma będzie lecieć prawidłowo? Czy to ze kiedyś nie poleciała to przyczyna krótkiego wędzidełka?
 

Trolo

Well-known member
To że kiedyś nie poleciała to nie była wina wędzidełka. Pewnie byłeś niedojrzały i dlatego tak się stało. Nie wiem ile masz lat i jak zaawansowane jest Twoje dojrzewanie ( czy występuje owłosienie łonowe, wielkość penisa, powiększyły się jądra, mutacja, polucje nocne), ale może okazać się, że dalej nie dojrzewasz i wytrysku nie będzie.
 
To że kiedyś nie poleciała to nie była wina wędzidełka. Pewnie byłeś niedojrzały i dlatego tak się stało. Nie wiem ile masz lat i jak zaawansowane jest Twoje dojrzewanie ( czy występuje owłosienie łonowe, wielkość penisa, powiększyły się jądra, mutacja, polucje nocne), ale może okazać się, że dalej nie dojrzewasz i wytrysku nie będzie.
Mam skończone 16 lat, tak występuje owłosione łonowe,jądra też są większe lecz nie mam jeszcze mutacji. Czyli to że kiedyś nie poleciała to nie jest nic groźnego czy twoim zdaniem teraz w tym wieku mogę spróbować ponownie z naciągniętym napletkiem bo szczerze mówiąc po tym co było kiedyś trochę mam stracha
 

Podobne tematy

Do góry