• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wytrysk przed polucją

Ebo

New member
Cześć
Chciałbym się zapytać czy przed polucją może być jakiś wytrysk podczas masturbacji? Zadaje to pytanie, ponieważ podczas masturbacji (robię to codziennie) wylatuje mi kleisto-przezroczysta substancja (czasami jest lekko biaława).
Z góry dzięki za odpowiedź.
 

Trolo

Well-known member
Witaj. Usystematyzujmy pojęcia.

Polucja - mimowolny wytrysk nasienia podczas snu. Tzw mokry sen. Najczesciej pojawia sie w okresie dojrzewania płciowego gdy chlopak się nie masturbuje.
Masturbacja to wiadomo co to jest i prowadzi do wytrysku nasienia.
Także jak to przeczytasz powinieneś sobie odpowiedziec na pytanie.
Polucja prowadzi do wytrysku ale Ty nic nie robisz.
Masturbacja Ty decydujesz kiedy jest wytrysk.
Jesżeli się masturbujesz codziennie to na pewno nie bedziesz miał polucji. Sperma tez będzie przeźroczysta z racji częstej masturbacji. Chyba że chodzi Ci o preejakulat czyli płyn nawilżajacy wydobywajacy się z penisa podczas podniecenia i powstaje on o wiele wczesniej niż jest wytrysk. W razie pytań zapraszam.
 

jestem-nowy

New member
Podłączając się do do treści. czy na preejakulat można coś zaradzić? Przyznam się że pare razy wytwarza mi się to w ciągu dnia i czasami niezręcznie się czuje przez to
 

Ebo

New member
Dzięki Trolo.
Sorki za brak aktywności. Mógłbyś mi wytłumaczyć co to jest ten preejakuljt? Czy jest on kleisty?
 

Podobne tematy

Do góry