• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wypadanie szwów nierozpuszczalnych

Piotr88

New member
Witam. 18.05 miałem zabieg (plastyka napletka i wydłużenie wędzidełka). Założono mi szwy nierozpuszczalne na których zdjęcie mam się zgłosić 28.05. Problem jest taki, że wczoraj i dzisiaj wypadło mi łącznie 6 szwów. Żadnej ropy i żadnej krwi. Lekarz coś o tym wspominał, ale nie wiedziałem, że tak dużo mi tych szwów będzie wypadać. Jak tak dalej pójdzie to na zdjęcie szwów zgłoszę się z tylko jednym :p Czy Wy też mieliście taką sytuację? I czy jest to normalne? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.
 

Sebeq

New member
Siemaneczko;)
Też miałem założone szwy nierozpuszczalne po 1,5 tygodnia wypadl mi tylko jeden, a dziś byłem na zdjęciu szwów. Powiedziałem lekarzowi, że jeden wypadł i czy to nie przeszkadza odpowiedział, że nie. Podczas zdejmowania wręcz zdziwił się, bo jak stwierdził kilka powinno odejść, a u mnie tylko jeden ale zdjął i powiedział, że sprzęt to mam elegancko zrobiony :mrgreen:
Także się nie bai:) Jak nie leci ciurkiem krew i wszystko wygląda zgrabnie to będzie gitara :mrgreen:
Pozdro :)
 

ronnie

New member
Mi wypadło 8, a przy ściąganiu mówili mi, że czasami przyjeżdżają pacjenci, którym został jeden/dwa, nie martw się
 

Piotr88

New member
Dzięki panowie za odpowiedzi. Teraz jestem spokojniejszy. Dziś kolejne dwa mi wypadły, ale standardowo bez krwawienia. Pozdrawiam
 

benson

New member
Piotr88 napisał:
Dzięki panowie za odpowiedzi. Teraz jestem spokojniejszy. Dziś kolejne dwa mi wypadły, ale standardowo bez krwawienia. Pozdrawiam

Jeśli same wypadają i bez krwawienia to chyba nie masz się czym przejmować, znaczy że być może szybko się goi i sprawnie, jeśli w ogóle nie krwawi nawet po wzwodach itd
 

Podobne tematy

Do góry