• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Torbiel najądrza-wypadanie włosów na głowie

Witam
Wiem, że może przesadzam, ale mam 24 lata za miesiac, a mi strasznie wypadają włosy od grzywki do środka głowy( tak jak mają mnichowie) . Wszystko zaczęło się od bólu jadra. Męczyłem się tak ze 2 miesiace, bo myślałem , że przejdzie i czekałem na prywatną wizytę. Bolało mnie do tego stopnia, że wykrecało mnie, kiedy złapał mnie ból. Urolog zdiagnozował torbiel najadrza w normie, i, ze wypadanie włosów nie ma nic wspólnego - taka moja natura. Na leczenie jadra nic nie dostałem, miałem brać leki przeciwbólowe i z czasem samo przeszło. Dziś mijają ponad dwa lata, a ja mam juz garstke wlosow od grzywki do srodka glowy. Polaczylem te objawy z bólem, czy jakimś zapaleniem najądrza, ponieważ to wtedy zaczęły wypadac mi włosy w takim stopniu. Słyszał ktoś o takim przypadku ? Czy rzeczywiscie jądro nie ma nic wspolnego z takimi objawami? Dodam, że jadro i tak mnie pobolewa czasami. Doradzi ktoś cos?
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Znam kolesi co w wieku 20 kilku lat mieli łysy leb. I nie z golenia na pałe ale po prostu wylysieli. Niestety ale jak ktos ma wysokie DHT to nie ma bata i klaki wypadna.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
B Torbiel nasienna po zabiegu Inne 8
M Torbiel nasienna a siłownia Inne 3
R Torbiel nasienna Inne 2
K Torbiel/Żylaki? Pomocy Inne 1
K Torbiel nasienna Inne 8

Podobne tematy

Do góry