• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wydłużone wędzidełko i problem z uciskiem napletka

filoo

New member
Cześć, w zeszłym roku miałem wykonany zabieg wydłużenia wędzidełka, wszystko fajnie poszło i mogę nareszcie ściągnąć napletek poza żołądź ale...

...no ale jak zawsze wszystko nie może pójść idealnie ani nawet dobrze w moim przypadku, urolog zapewniał mnie też że "tak, tylko to wędzidełko bo ma pan je tragicznie krótkie" i teraz borykam się ze zwężeniem skóry które uciska mi członek podczas odprowadzenia napletka, bez problemu jestem w stanie ściągnąć go poniżej żołędzia podczas wzwodu, ale ciężko mi jest go pociągnąć trochę dalej z powodu wąskiego pierścienia uformowanego z napletka

teraz pytanie, czy jest jakaś szansa na ogarnięcie tego nie-operacyjnie, czy mały znów musi trafić pod ostrze? zakładam że jest to jakaś forma nabytej stulejki spowodowanej krótkim wędzidełkiem od bajtla

z imgur się pogryzłem, tak więc załączam link ze zdjęciem wrzuconym na dysk google

 

nope

Well-known member
Niestety tylko zabieg. Plastyka lub obrzezanie. W obu przypadkach szukaj dobrego lekarza ktorego ocenisz robote przedtym jak potnie ciebie. Jak obrzezanie to tylko takie które zachowuje jak najwięcej ilości napletka wewnętrznego(wysokie)
 

Trolo

Well-known member
O seksie nie piszesz, więc pewnie nie próbowałeś w akcji. Jeżeli rozciągałeś po zabiegu bliznę i napletek, to pozostaje tylko zabieg jak kolega wyżej napisał. Teraz będzie problem z zakładaniem prezerwatywy bo będzie wpadać między fałd napletka a żołądź i ciężko będzie rozwinąć dalej.
 

nope

Well-known member
No niestety taka jest prawda. Osobiscie moim zdaniem najlepszym wyjsciem bedzie obrzezanie bo widac na napletku juz delikatne zbliznowacenia. Zeby nie bylo tak ze dostaniesz systemu mikropekniecia, zwezenia i tak w kolko i skonczysz z calkowita stulejka. Rozważ np obrzezanie staplerem. Czesto udaje sie zrobic tak ze zostaje sporo skóry i przykrywa zoledzia :)
 

nope

Well-known member
No i tez sie tak nie łam. Sam zylem z podobnym zwezeniem i normalnie uprawialem seks lecz po 2 latach, zwezenie zaczelo pekac, bliznowacic sie i zwężać jeszcze bardziej i poszedlem się obrzezać.
 

filoo

New member
mimo wszystko liczyłem na to, że tym razem chociaż uda się podratować temat jakąś maścią ze sterydem czy czymś podobnym
 

nope

Well-known member
Da sie rozciagnac ale do pewnego momentu. Musialbys miec 24/7 wzwod i miec sciagniety napletek to moze by sie rozciagalo po troche.
 

Trolo

Well-known member
Jeżeli nie rozciągałeś po zabiegu to jest jeszcze szansa, że coś się poprawi. Ale to musiałbyś codziennie we wzwodzie zsuwać i utrzymywać wzwód podczas zsuniętego napletka i pociągać w dół podobnie jak podczas masturbacji ale nie masturbować się. Wcześniej nasmarować dobrze jakimś kremem nawilżającym/regenerującym do rąk i tak z 30 min codziennie.
 

ToJa83

Member
W wieku 19 lat miałem przeprowadzoną plastykę napletka + wydłużenie wędzidełka. 18 lat później problem stulejki zaczął nawracać (miałem taki sam problem jak ty teraz) i w wieku 37 lat zdecydowałem się całkowicie rozwiązać problem poprzez obrzezanie całkowite. Po fakcie (jestem całkowicie zadowolony z efektu zabiegu) mogę ci śmiało i szczerze napisać : żałuję, że w wieku 19 lat nie zdecydowałem się na obrzezanie, a na plastykę - zwlaszcza, że im młodszy organizm tym szybsze dochodzenie do siebie po takich zabiegach. Ciebie kolego też czeka zabieg obrzezania, albo będziesz się z tym męczył i prxyeykniesz do tego, co jest obecnie.
 

Podobne tematy

Do góry