• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wydłużenie wędzideła, zabieg laserem czy skalpelem? Wrocław

Rav1

New member
Cześć wszystkim. Niedawno podjąłem decyzję, że potrzebuje zabiegu wydłużenia/podcięcia wędzidełka. Po przejrzeniu masy tematów na tym forum i innych stwierdziłem, że moja sytuacja nie jest jakaś zła. W stanie spoczynku mogę zsunąć cały napletek do końca bez bólu ale penis wygina się do tyłu. W wzwodzie mogę ściągnąć z żołędzi a dalej bardzo ciężko schodzi i z bólem. Jednak jeśli stosunkowo niewielkim kosztem mogę poprawić komfort życia seksualnego i psychicznego to czemu nie? W zasadzie zdecydowałem się już na rejestrację w multiMedice u doktora Piotra Beldy który ma tutaj bardzo pozytywne opinie. Znalazłem jednak inną przychodnię - Centrum Medyczne Magnolia Park gdzie wykonują zabieg laserem frakcyjnym CO2. Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z nimi? Albo z ta metodą? Czy może lepiej nie ryzykować i iść tam gdzie polecają zadowoleni pacjenci?
Proszę o poradę. Pozdrawiam
 

Trolo

Well-known member
Po laserze powrót do pełnej sprawności jest szybszy, mniej krwawień. Na forum było kilka postów ludzi po plastyce wędzidełka właśnie metodą laserową. Decyzja należy do Ciebie, ale poczekaj może ktoś się jeszcze wypowie. Ja bym wybrał laser.
 
Do góry