• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wyciąganie szwów!? Sam?

rexgandi

New member
Witajcie.
Lekarz po skończeniu zabiegu kazał za 2 tygodnie siedząc w wannie ciągnąć lekko szwy , jak wyjdą to powyciągać samemu...
Są one czarne , więc raczej nie wchłanialne , czy to wg bezpieczne?
 

Rafaelo91

New member
Barwa o niczym nie świadczy raczej, ja miałem granatowe, a same powypadały. Próbuj samemu najpierw, jakby długo nie wychodziy, czy musiałbyś je prawieże wyrywać to lepiej idź do lekarza niech on wyjmie.
 

Kubaaa

New member
Witam, a nie wiecie co zrobić, bo mam problem, mianowicie w jeden z szwów wkręciły mi się nitki z gazy:C nie ma jak tego wyjąc bo ciągnę szew, pytanie co mam zrobić? mogę to tak zostawić?. Pozdrawiam
 

Blink93

New member
Ja miałem granatowe wchłanialne. Po koło tygodniu zaczęły wypadać, część sam wyciągnąłem. Ja bym Ci polecał wybrać się na usunięcie szwów jeśli rana się już zrosła. Zwykle szwy się usuwa po 7 dniach, maks to chyba 14
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Rana teoretycznie powinna sie zamknac w 7dni. Natomiast szwy uzywane przy obrzezaniu sa szwami ktore puszczaja 2, 3 tygodnie. Pewnie ma to zwiazek z tym ze sa wzwody i dla bezpieczeństwa i pewności zeby sie nic nie otworzylo. U mnie zaczely sie dopiero luzowac po 2 tyg. Powyciagalem sam w polowie 3.5 tyg. Nie ryzykował bym wyciagania juz po 7 dniach.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry