• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wyciąganie zszywek po zabiegu obrzezania

SeeQu

New member
Cześć! 10 dni temu miałem zabieg częściowego obrzezania. Rana goi się dobrze, nadwrażliwość bardzo się zmniejszyła. Mój urolog zalecił mi przyjście jutro na wyciąganie zszywek po staplerze, zdaniem specjalisty powinny zacząć wypadać już początkiem tego tygodnia, ale tak się nie stało i silikonowy pierścień jeszcze nie spadł.

Moje pytanie jest następujące : Czy wyciąganie tych zszywek po staplerze jest bolesne? Jakieś refleksje, porady?

Pozdrawiam serdecznie.
 

SeeQu

New member
Pierścień jest w 3 kawałkach, popękał dzisiaj, gdy urolog zalecił mi, żebym spróbował go ściągnąć. Niestety zszywki jeszcze trzymają.
 

SeeQu

New member
To jutro dam znać. Ogolnie jak dla mnie wydaje się to troche dziwne, można byłoby zaczekać kilka dni i pierścień sam by spadł.
 

mati12

Well-known member
Z tego co tu na forum czytałem to właśnie tak było że chłopaki sami czekali aż odpadnie nic nie szarpali na siłę
 

kaloryfer!

Active member
Zgadza się. Pierścień powinien był naciąć lekarz po kilku dniach i on i zszywki same odchodzą od penicziego. Nie wiem co prawda czy to jedyna słuszna metoda, niemniej tutaj często opisywana.
 

Flarun

New member
Ja pierścienia nie miałem nacinanego. Po 7 dniach miałem wizytę i tak 95 procent zszywek już odpadło i po prostu trzymały w się w kupie. Lekarz pierścień porozcinał i zostawił co się trzymało. Reszta odpadła sama do 48h.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry