• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wrzod weneryczny? Ziarniniak?

Witam. Potrzebuje pomocy. Postaram sie opisac jak najkrocej.
Problem zaczal sie po ogoleniu, 2 miesiace od ostatniego sexu. Bylem juz u kilku lekarzy i wszyscy mowia bakterie/antybiotyk. Bralem azytromycyne codziennie przez 3tygodnie, smaruje erytromycyna i tetaz biore doksycykline juz ponad tydzien, niestety niewiele to wszystko daje. Na wymaz bede mogl pojsc jak skoncze doksycykline czyli za jakies 3 tygodnie.kila wykluczona juz 3 razy. Wg mnie zostal wrzod weneryczny, ziarniniak pachwinowy lub jakies bakterie z maszynki do golenia. Prosze o jakiekolwiek porady, bo juz zaczyna brakowac mi wiary w wyleczenie. Dodam, ze nawet jak ktoras dziura zarasta po antybiotyku to obok robi sie nowy

 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Z tego co wyczytałem to wrzód weneryczny ma okres wylęgania kilka dni, do dwóch tygodni. Piszesz, że wyskoczyło dopiero po 2 miesiącach. Jeżeli od maszynki to jak? Używałeś czyjąś? Ziarniak pachwinowy niby ma okres wylęgania do 3 miesięcy ale to występuje głównie w krajach tropikalnych. @pelesos jest chyba lekarzem to może coś doradzi w tej kwestii. Myślę, że i tak bez wymazu to jak wróżenie z fusów co cię zaatakowało.
 
Ostatnia edycja:
Tak tez wiem o tych okresach wylegania
Jesli chodzi o maszynke to byla moja, ale chyba nie nowa....glupio i wstyd, ale byla to jednorazowka ktora uzylem drugi raz i lezala na pulce blisko toalety i tak mysle, ze moze jakies enterokoki/gronkowiec.
Jeszcze troche przypomina to blonice skory, ale to podobno jest prawie niemozliwe, chociaz pracowalem w Niemczech jak to sie zaczelo, a tam wiecej jest tych wszystkich wgzotycznych ludzi.


Moze da sie to sprawdzic jakos inaczej niz wynaz? Antybiotykoterapia niestety zafalszuje wymaz, ale moze jakas biopsja albo cos?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
P Ciało bliznowate czy ziarniniak po zabiegu Krótkie wędzidełko 4

Podobne tematy

Do góry