• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ciało bliznowate czy ziarniniak po zabiegu

Paderman

New member
Witam.
Mam problem z zagojeniem sie rany. Otoz zabieg wydluzenia wedzidelka mialem w grudniu i przez ten czas wyroslo mi to cos na zdjeciach. Bylem na jednej wizycie to mi powiedzial urolog u ktorego przeprowadzalem zabieg ze to ziarniniak i ze mam do jego gabinetu przyjechac na wizyte to to laserem poprawi ale do tej wizyty to uroslo i powiedzial wtedy ze to cialo bliznowate ze to trzeba jednak na znieczuleniu i zszyc i wyslac do laboratorium no to wlasnie jestem swiezo po zabiegu i na nim znow mowil ze to ziarniniak i ze pierwszy raz takie cos mial po 30 latach pracy i teraz nie wiem co o tym sadzic czy on wogole wie ze to mozna bezproblemowo wyciac i nie odrosnie? Pytal mnie czy inne rany tez sie tak robily, mialem lacznie 3 takie wieksze rany ale nic takiego nie mialo miejsca.

Czy ktos mial cos podobnego i moze mnie doinformowac co to takiego i czy moge sie tym przestac martwic? Dodam ze strasznie to ropialo. Opatrunki wymienialem z 5-10 razy na dzien. Ze wzgledu na rope wstrzemiezliwosc od grudnia...

Imgur: The magic of the Internet
 

Paderman

New member
Imgur: The magic of the Internet
To stan aktualny. Niestety nie zrobilem zdjecia po pierwszym zabiegu ale wygladalo podobnie. Po jakichs 2 tygodniach zauwazylem ze czesc miejsca rany jest mocno czerwona i zaczelo sie wybrzuszac. Najpierw utworzyl sie taki jakby pecherz czerwony dosc czuly a potem zaczal sie zwijac jak na poprzednich zdjeciach i zaczal ropiec. Martwi mnie to ze lekarz sam nie wie co to.

Wyniki wyslal. Czekamy. Jak bede wiedzial jakie sa wyniki to dam tez znac.

Dal mi antybiotyk przeciw zakazny i spray na rane przeciw bakteryjna
 

Podobne tematy

Do góry