• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wrażliwy żołądź ii sklejenie z nim napletka.

Voldemort

New member
Witam

Mam pewien problem, otuż mam 16 lat i juz od troszke dawna mam probem z penisem a dokładnie z żołędziem i napletkiem. Żołądź jest wyjątkowo wrażliwy, że go dotknąć sie nie da. Martwię się, że może to przeszkadzać w ewentualnym stosunku. To co się doczytalem, że powinienem stopniowo pod prysznicem kierować strumień wody następnie pocierać go mimo bólu i powinno po 2 tygodniach przestać boleć lecz nie wiem czy to jest prawda a nadodatek bd to mocno bolało :/ drugi problem to jest sklejenie się napletka z żołędziem tak w połowie obciągania skurki. Doczytalem się ze powinienem regularnie maczać w ciepłej wodzie. Co nie jest bolesne zatem bez problemu można to zrobić al mimo to prosze o weryfikacje tej tych informacji. Chciałbym uniknąć wizyty u lekarza ze względu na to, że bym się bardzo krępował itd.
 

Taurus

New member
Witam! Jeśli chodzi o nadwrażliwość to naturalne. Każdy z nas ma różną skalę odczuwania bólu i stąd trudno generalizować czas przyzwyzczajania się żołędzia na bodźce zewnętrzne. Jest bardzo unerwiony, żeby sprawiać przyjemność. Nie radzę Ci gwałtownych ruchów (wycierania na siłę do bólu). Strumień wody jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Z każdym dniem powinno być lepiej. Może u Ciebie trwać akomodacja miesiąc, pół roku. Trudno powiedzieć. Każdy jest inny i wyjątkowy. Jeden po 10 dniach inny po 200. Co do przyklejonego napletka do żołędzia to nie wiem jak jest u Ciebie, bo nie widziałem. Jeśli nie schodzi. To albo sklejony, albo masz stulejkę. Pozdrawiam.
 

Voldemort

New member
Tzn jest co raz lepiej z nadwrażliwością. Lecz nie wiem co robić ze sklejeniem. Nie jest raczej to stulejka. Wybaczcie za bledy, pisze na telefonie
 

bezczel

New member
Pójść do urologa i On ci pomoże. Sam nic nie zrobisz i albo będziesz żył z niefajnym penisem i wstydem albo rozwiążesz problem raz na zawsze i będziesz cieszył się życiem :)
 

Podobne tematy

Do góry