Po obrzezaniu wrażliwy żołądź.

Status
Zamknięty.

piotruniu95

New member
Witam miałem wczoraj zabieg obrzezania.I moje pytanie dotyczy żołędzia który po 24 latach ujrzał światło dzienne,jak długo będzie on tak wrażliwy na dotyk.
Czy powinienem go w jakiś sposób hartować aby zmniejszyć jego wrażliwość ? Lekarz zalecił przemywać tylko mydłem ,ale jak go dotykam normalnie przechodzi prąd przez moje ciało .Czy powinno się stosować jakieś maści czy leki na zmniejszenie tej wrażliwości.


Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
 

hhhalekks

Member
Cześć :) Jak długo to pewnie kwestia indywidualna a jak masz założony opatrunek ? Ja miałem zabieg robiony 5 dni temu i od początku opatrunek założony w taki sposób, że część żołędzi jest non stop odsłonięta i dotyka bielizny. Smaruję żołądź codziennie maścią z witaminą A po kilka razy dziennie. U mnie teraz po piątym dniu nadwrażliwości prawie nie ma tylko jak myje żołądź to leciutką odczuwam ale normalnie sobie ją mydle dotykając palcami i myje wodą z prysznica i nie mam z tym problemów już a podczas pierwszego mycia (4 dni temu) no to było dość ciężko. Jak chodzi o normalne chodzenie to zero nadwrażliwości tylko leciutki dyskomfort jak np schylając się mocno docisnę żołądź do ciała. Musisz po prostu poczekać i staraj się nie unikać ruchów podczas których wykonywania czujesz, że będzie nadwrażliwość.
 

Janek77

Member
Ja napiszę tyle.
W ciągu 7 dni powstało z 5 tematów na ten temat... wystarczyło poprostu w nie wejść i przeczytać 20 nie tak długich komentarzy.

Cześć. Powodzenia w gojeniu.
:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry