Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Jastrzębiu Zdroju

bartolomeo

New member
Witam

Poczułem w sobie odpowiedzialność obywatelską i postanowiłem pomóc innym z okolic Rybnika, Wodzisławia Śląskiego, czy też Jastrzębia Zdroju poradzić sobie z tym defektem (wędzidełkiem czy też stulejką) ;)


Mój problem polegał na przykrótkim wędzidełko, który przeszkadzal mi podczas seksu z moją kobitką :)

Po pewnym szalonym i namiętnym wieczorze, który skończył sie obfitym krwawieniem z mojego "wacka" poszedłem do lekarza rodzinnego po skierowanie. Okazało sie, że najbliższe wolne terminy w Rybniku i okolicach są za 2 miesiące albo i nawet za 3 ;) Jest jednak SALUS w Jastrzębiu Zdroju, poradnia... zadzwoniłem i pani kazała stawic sie osobiscie do rejestracji od h 7 we wtorek (dr. Sankowski) albo w piątek (dr. Krentorz), powiedziala ze nie ma zapisów prędzej ;) Pojechałem tam o 7 kolejka do rejestracji jak za komuny, stałem w niej 40 minut ale warto było ;) Dr. Sankowski powiedział, że on tu nic nie widzi ale powiedziałem, mu ze przeszkadza mi to, i ze boje sie ze bedzie mi sie to co chwile urywało, wiec zaproponowal operacje i wszystko za darmo.

Dostałem skierowanie we wtorek 31.08 do szpitala numer 2 w Jastrzębiu na Urologie, w czwartek 2.09 pojechałem do siostry oddzialowej na Urologie umówic sie na zabieg, i dostałem miejscówke na 7.09 ;) Cała akcja trwała tydzien i wszystko z NFZ. Szwy rozpuszczalne, znieczulenie miejscowe, wędzidełko wycięte, leżałem 24 h w szpitalu tylko, jestem 10 dni po zabiegu, dzisiaj odpadły mi ostatnie szwy ;) Wacuś już jest prawie w pełni sprawny, dzisiajs sprawdzilem jak schodzi podczas zwodu i jest cacy, wygląda jak z kasowego filmu Porno :D , dziewczyna sie nie moze juz doczekac :)

Wszystkim Polecam SALUS w Jastrzębiu zdroju i Szpital numer 2 w tym mieście, atmosfera szpitalna na "5", wszystko profesjonalnie, bezboleśnie, ZA DARMO i EKSPRESOWO SZYBKO.
 
Do góry
TOPlist