• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Włosy łonowe a sport

nope

Well-known member
Nie nie oglądam ani wiadomosci ani tvp info 😏 zależy jakie informacje cie interesują. Jak światowe to na pewno ani nie z wp ani z tvp.
Tak masz racje ze wazne kto to pisze i czy sa poparcia naukowe ale zdarzalo mi sie natknac na bujdy na takich portalach stad ich nie czytam i odrazu tak zareagowalem
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Zaraz zaraz. Zanim zapedzisz sie w róg. A skad ty wiesz ze tam gdzie ogladasz badz czytasz imformacje sa one prawdziwe? Czyli glowne polske portale sa bee bo informacje sa gowno warte a zagraniczne sa cacy? Rozumiem ze wcale nie ogladasz czy tam nie czytasz polskich informacji no bo jedna i druga strona gada pierdoly. Jedne portale sa za prawicowe drugie za lewicowe. Tak zle i tak nie dobrze.
 

nope

Well-known member
Nie nie. Czemu mam sie w róg zapędzić? Skad wiem tam gdzie czytam sa legitne? Bo gosc podaje zawsze zródła i podaje tylko konkretne informacje co się wydarzło i nie dodaje żadnego do tego komentarza. Wielokrotnie te info sprawdzałem więc wierze w to co czytam.
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
No widzisz. Ty uwazasz tak. Ktos kto oglada tvp uwaza ze tylko oni mowia prawde. Ktos kto oglada tvn ze oni sa najbardziej rzetelni. Ten kto oglada tvp i przelaczy na tvn powie ze oszołomy i do utylizacji z nimi. I odwrotnie. Ten kto oglada tvn powie ze tvp to korea północna :D

Nie ma co wyśmiewac kolegi za podanie źródła bo co innego wypociny jakiejś blogerki co ona sobie tam uwaza a co innego gdy napisane jest ze np ginekolodzy mowia tak i siak. I nie wazne gdzie dany artykuł jest ;)
 

nope

Well-known member
Z tym ci przyznaje racje ze nie potrzebnie sie dowalilem o ten artykul ale mam swoje wyprzedzenie po prostu bo akurat radia slucham czesto jadac samochodem i zdarzalo sie sluchac pierdzielenia. A co do tvnu i tvp to ani mi sie nie chce rozpisywac bo to juz temat rzeka xD
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Ale to ma kazdy kto ma jakies pojecie o swiecie. Nie ty jeden masz poczucie ze słuchając czegos czy czytajac to rece opadają na te informacje.
Wracając do tematu. Ja skracam na kilka mm ale nie gole do zera bo mi to przeszkadza. Jezeli chodzi o preferencje u lasek, nie lubie łysych całkowicie ani przerosnietych. Zadbane owłosienie lonowe jest git :D
 

Adam23

New member
Nie spodziewałem się tylu odpowiedzi haha ale dobrze, dzięki! A Panowie, no możemy przyznać się w tym naszym męskim gronie - golicie na zero czy tylko jajka lub tylko czuprynę nad siurkiem?
 

kRiss

Member
Jajka golicie maszynką jednorazową? Ja tak, tyle że tymi droższymi, bo inaczej można się pochlastać.
 

#Michał

New member
Ale to ma kazdy kto ma jakies pojecie o swiecie. Nie ty jeden masz poczucie ze słuchając czegos czy czytajac to rece opadają na te informacje.
Wracając do tematu. Ja skracam na kilka mm ale nie gole do zera bo mi to przeszkadza. Jezeli chodzi o preferencje u lasek, nie lubie łysych całkowicie ani przerosnietych. Zadbane owłosienie lonowe jest git :D
Popieram, ja tak samo robię nie lubię mieć ogolone na zero tak samo jak u kobiet.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
U Temat zbiorowy - włosy łonowe Inne 2
Y Włosy łonowe. Inne 29
A Włosy łonowe Przed zabiegiem obrzezania 6
E Włosy na jajkach Inne 1
L Pierwsze siwe włosy Męskie sprawy 3

Podobne tematy

Do góry