• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Włosy łonowe.

yuwqi10

New member
Witam, jestem trochę na siebie zdenerwowany a więc mam prawie 18 lat wpadłem na pomysł żeby sobie podciąć włosy łonowe w okolicach jąder i to zrobiłem lecz dużo jeszcze zostało nie chciałem ścinać żeby nie mieć wogóle włosów po prostu miałem duże włosy i mi przeszkadzały czy źle zrobiłem? Podcinałem delikatnie zwykłymi nożyczkami max długości były 1 cm.
 

czotuwpisac

New member
Jeśli przy okazji nie uciąłeś sobie nic innego w tamtych okolicach to chyba nic strasznego się nie stało. :p
Można mieć w 100% naturalnie, ogolone na zero, albo przycięte w dowolnym stylu i na dowolną długość, kwestia tego jak się podoba Tobie i ewentualnie osobom, którym chcesz te okolice prezentować. :D
 

718161

New member
Jeśli przy okazji nie uciąłeś sobie nic innego w tamtych okolicach to chyba nic strasznego się nie stało. :p
Można mieć w 100% naturalnie, ogolone na zero, albo przycięte w dowolnym stylu i na dowolną długość, kwestia tego jak się podoba Tobie i ewentualnie osobom, którym chcesz te okolice prezentować. :D
Nic nie uciąłem ale mam pytanie jeżeli jestem jeszcze w wieku którym dorastam tak mi się zdaje). to te włosy urosną mi z powrotem? np jak poznam kiedyś jakąś dziewczynę żebym miał identyczne. Dzięki za poprawienie humoru bo się przestraszyłem ☹️
 

718161

New member
Jeśli przy okazji nie uciąłeś sobie nic innego w tamtych okolicach to chyba nic strasznego się nie stało. :p
Można mieć w 100% naturalnie, ogolone na zero, albo przycięte w dowolnym stylu i na dowolną długość, kwestia tego jak się podoba Tobie i ewentualnie osobom, którym chcesz te okolice prezentować. :D
chciałem powiedzieć to mamie i się zapytać albo kogoś ale to wstydliwy temat więc odpuściłem.
 

czotuwpisac

New member
Odrastają, kwestia pewnie paru tygodni żeby urosły na maksymalną długość, może to zależeć od organizmu pewnie.
Co do dziewczyn i tego jak się na to zapatrują to kwestia gustu pewnie, tak jak niektóre lubią ogolonych facetów a inne takich z brodą.
 

718161

New member
Odrastają, kwestia pewnie paru tygodni żeby urosły na maksymalną długość, może to zależeć od organizmu pewnie.
Co do dziewczyn i tego jak się na to zapatrują to kwestia gustu pewnie, tak jak niektóre lubią ogolonych facetów a inne takich z brodą.
a nie będzie tak przez to ze lekko obcinałem i odrosną i będą strasznie duże x2 takie niż były przed?
 

718161

New member
Odrastają, kwestia pewnie paru tygodni żeby urosły na maksymalną długość, może to zależeć od organizmu pewnie.
Co do dziewczyn i tego jak się na to zapatrują to kwestia gustu pewnie, tak jak niektóre lubią ogolonych facetów a inne takich z brodą.
i lekko mnie swędzi ta część ciała żałuje ze to zrobiłem myśle ze za kilka dni jak urosną nie będę tego czuć
 

718161

New member
jak poznasz dziewczyne to pozbadz sie reszty wlosow z tej okolicy :)
a mam pytanie strasznie mnie nurtuje i chciał bym poznać jak najszybciej odpowiedź jak napisałem włosy podciąłem ale mało ale trochę tego było więc moje pytanie brzmi kiedy te włosy za ile max dni mi urosną do takiego stanu jakiego były i tak zostaną? teraz mi te włosy tak jak nożyczkami obciąłem mi nie przeszkadzają nawet lepiej jak się myje , w toalecie czy coś ale trochę mnie drapią te włosy i nie wiem kiedy to przejdzie :(
 

MKD

Active member
Zrob sobie depilacje na 0 i sie przyzwyczaj.

mamy 21 wiek, wstyd z krzakami sie kobiecie pokazac.

tym bardziej nie fajnie jak ma wyciagax wlosy z buzi po oralnym…
 

MKD

Active member
Nikt Ci nie powie ile czasu beda Ci wlosy odrastac bo to tez kwestia indywidualna…

najgorsze jest pierwsze ciecie pozniej juz nie kluja, nie drapia, nie przeszkadzaja jak odrastaja.

w koncu jakas kobiete poznasz i jak sie ogolisz to bedzie to ciezszy tydzien dlatego lepiej wczesnjej sie przyzwyczajac.

a jakbys czasem poznal jakas na jedna noc to lepiej byc przygotowanym
 

Matador

Member
Co Wy z tym absolutnie obligatoryjnym goleniem? Jakaś prawda objawiona? :LOL:
Nie wszystkie kobiety lubią wygolonych mężczyzn - dla wielu jest to obojętne, a i zdarzają się takie (wiem to z autopsji), dla których facet wygolony w miejscach intymnych wygląda niemęsko, infantylnie i aseksualnie. A dla mnie osobiście mężczyzna z gęsto owłosionym brzuchem, nogami i z wygolonym całkowicie ptaszkiem wygląda po prostu... zabawnie :LOL: Gusty są różne (a o nich się nie rozmawia).

Golenie włosów łonowych to oczywiście moda. Tak samo jak np. noszenie brody. Argument, że żyjemy w XXI wieku i absolutnie trzeba się "tam" golić jest chybiony. Żyjemy w XXI wieku, a jednak niektórzy zapuszczają brody jak jaskiniowcy :sneaky: Depilacja intymna nie ma też wiele wspólnego z higieną jako taką, włosy łonowe stanowią ważną barierę przeciwko mikrobom (po coś w końcu powstały - przeczytajcie sobie opinie lekarzy).

Nie chce chłopak golić łoniaków - niech nie goli. Chce - niech goli. Nie piszcie tylko proszę, że mając owłosione krocze kobiety nie znajdzie. Albo żeby zgolił je natychmiast, jak już jakaś będzie na horyzoncie.
 

MKD

Active member
Wszystko zalezy jakie pokolenie sie reprezentuje :) Te mlodsze czesciej sie depiluja. Rozmawialem nawet na ten temat z ludzmi w pracy. Rowniez o obrzezaniu (tutaj sie przerazilem jak mowiac, ze obrzezanie eliminuje pewne potencialne problemy uslyszalem "jakie niby problemy?" - slabva swiadomosc).

Kazdy robi co uwaza za sluszne ale mnie byloby glupio wyskoczyc z loniakami na 4cm xD Naleze do tych mlodszych pokolen -27 lat.
 
Wszystko zalezy jakie pokolenie sie reprezentuje :) Te mlodsze czesciej sie depiluja. Rozmawialem nawet na ten temat z ludzmi w pracy. Rowniez o obrzezaniu (tutaj sie przerazilem jak mowiac, ze obrzezanie eliminuje pewne potencialne problemy uslyszalem "jakie niby problemy?" - slabva swiadomosc).

Kazdy robi co uwaza za sluszne ale mnie byloby glupio wyskoczyc z loniakami na 4cm xD Naleze do tych mlodszych pokolen -27 lat.
Może to co napiszę teraz jest trochę dziwne, ale wydaje mi się, że znalazłem sposób na wypadające łoniaki. Sam bardzo lubię owłosienie i to nie ma nic wspólnego z pokoleniami, bo mam 25 lat. No cóż, wychowywanie się na filmach z lat 80. gdzie wszyscy faceci byli naturalni zrobiło swoje. ;) Kiedyś miałem długie włosy na głowie z kucykiem i ważne było, aby je codziennie wyczesywać i usuwać właśnie takie luźne włosy, aby reszta była zdrowsza i włosy po prostu ładniej wyglądały na głowie. Wydaje mi się, że podobna zasada się aplikuje do włosów łonowych, choć wiem, że czesanie łoniaków brzmi absurdalnie. 😂 W trakcie mycia warto złapać mocniej swoje owłosienie i próbować powyrywać właśnie te luźno trzymające się włoski, ale też nie wiadomo jak mocno. Nie trzeba dużo siły, aby te luźne włoski wyszły. Natomiast na sucho polecam gęsty grzebień, który jak najwięcej tych włosów wyłapie. Skoro dba się o włosy na głowie, są nawet fryzjerzy, którzy się specjalizują w dbaniu o męskie brody, to równie dobrze można o swój busz na dole dbać.
 

MKD

Active member
Nie spotkalem sie jeszcze z czyms takim szczerze powiedziawszy xd zawsze jak wiedzialem, ze bedzie seks to sie szykowalem bo byloby mi wstyd wyskoczyc z kłakami.

poza tym ja tego oczekuje od drugiej strony wiec no nie moge wymagac czegos od kogos czego nie wymagam od samego siebie.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Włosy łonowe a sport Męskie sprawy 32
U Temat zbiorowy - włosy łonowe Inne 2
A Włosy łonowe Przed zabiegiem obrzezania 6
R Włosy w miejscu intymnym Męskie sprawy 7
E Włosy na jajkach Inne 1

Podobne tematy

Do góry