• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Witam, mam problem z płodnością

Matador

Member
Zapłodnienie wspomagane to np. invitro. Plemników masz dużo, ale nie wykazują ruchu i w dużej mierze są uszkodzone. Z zapłodnieniem naturalnym może być problem (Chyba że ktoś Cię dobrze zdiagnozuje i wdroży odpowiednie leczenie. Zdarza się jednak, że zaburzenia płodności męskiej są idiopatyczne, czyli ciężko wskazać ich źródło)
Współżyjesz bardzo rzadko to znaczy jak często? (Rzadko to pojęcie względne...). Zawsze miałeś tak niskie libido czy coś się zmieniło?
 

Bizonixx

New member
Na dodatek nie wiem czy to ma znaczenie.. nigdy do super szczupłych nie należałem ale brzuch mam taki normalny ale urosły mi tak jakby piersi..
 

Matador

Member
Tak, fragmentacja w obecnej sytuacji najlepsza. Bo jak genetycznie jest OK, to można próbować coś z tym robić.

Osłabione libido + "piersi" = androlog i badanie hormonów. Według mnie koniecznie
 

Bizonixx

New member
Okej, bardzo dziekuje.. jak coś mi się jeszcze przypomni to na pewno będę pisał teraz puki co wyjeżdżam po nowym roku do Niemiec i pomyślałem o suplemencie MENPRO czy PROMEN spróbować
 

Matador

Member
Nie chcę Cię martwić, ale przy tak słabych wynikach nasienia, to suplementy raczej cudów nie zdziałają.
No ale zaszkodzić, nie zaszkodzą ;)
 
halo, a bakterie i leukocyty? Masz infekcje gdzies po drodze, moze w najadrzu albo prostacie? Posiew nasienia wykonaj. I badanie moczu.
Czy badanie nasienia bylo komputerowe czy mikroskopowe? Obecnie uznaje sie tylko komputerowe, bo ogromne rozbieznosci miedzy tym a mikroskopowym są!
 

Podobne tematy

Do góry