• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

WItam mam 15 lat i mam problem

Maciwk

New member
Mam 15lat i przy zwodzie gdy naciągam penisa widać jedynie połowe napletka czy udać się z tym do lekarza ?. czy to normalne i z czasem odsłoni się cały napletek ?
 

Trolo

Well-known member
Maciwk tak to normalne, że napletek zsuwa się z żołędzia. Powinieneś zsuwać napletek podczas codziennego mycia i myć żołędzia, dodatkowo podczas masturbacji też powinieneś zsuwać napletek za żołędzia. Dzięki temu nie będziesz miał problemów podczas seksu w przyszłości. Jeżeli występuje jakiś problem to opisz, wstaw zdjęcia może uda się coś poradzić, a jak nie to powiemy, że musisz iść do lekarza.
 

80051

Active member
A Maciek czasem nie ma na mysli ze nie mzoe sciagnac calego napletka w dol zoledzia bo ma go za wąski? Stuleja niepełna?
 

Trolo

Well-known member
Tak tak. Mój błąd źle przeczytałem. To źle, że tylko do połowy bo powinien zsuwać się cały.
 

Annonymus1221

New member
Mam 15lat i przy zwodzie gdy naciągam penisa widać jedynie połowe napletka czy udać się z tym do lekarza ?. czy to normalne i z czasem odsłoni się cały napletek ?
Wiesz co , nie trzeba się udawać do lekarza napisz do mnie , mi się udało bez lekarza a nie było nic widać , miałem otwór wielkości szpilki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

piciu1988

Active member
Mi się udało bez operacji to opanować ale i tak chcę ją teraz zrobić, bo dyskomfort podczas ściągania pozostał.

Doradzanie, że nie musi iść do lekarza to złe rady. Bo przed nim lata niepewności i stresu. Jeśli nie teraz to około 18-stki powinien to zoperować, by nie mieć problemów zarówno z higieną jak i z seksem.
 

MKD

Active member
Bez jaj. Bedzie miesiacami wlaczyc a na koncu sie okaze, ze zrobila sie tkanka bliznowata i problem wroci
 

Trolo

Well-known member
Czasem warto walczyć, bo po obrzezaniu może się okazać, że z nadwrażliwości zrobiła się niewrażliwość i problemy z seksem, utrzymaniem wzwodu. Ja wiem, że to są pojedyńcze przypadki, albo jest ich mały procent w porównaniu do udanych zabiegów, ale dalej występuje możliwość. Są na forum ludzie którzy poszli na obrzezanie i teraz cierpią. Podczas każdej operacji może pójść coś nie tak. Dlatego tak w ciemno nie ma co mówić od razu, że trzeba się obrzezać i koniec. A jak coś pójdzie nie tak to co wtedy?
15 lat to nie jest wiek w którym klamka zapadła i moim zdaniem powinien zacząć od ćwiczeń.
 

80051

Active member
Oby nie bylo tak ze pocwiczy, rozciagnie, bedzie naiwnie myslal ze jest wszystko ok i bedzie cierpial bo jak dorosnie to zamiast ruchac kolezanki to bedzie kombinował jak tu nie doprowadzić do seksualnej sytuacji, bo wstydzi sie powiedzieć że stulejman :p
 

Oreo134

Member
Czasem warto walczyć, bo po obrzezaniu może się okazać, że z nadwrażliwości zrobiła się niewrażliwość i problemy z seksem, utrzymaniem wzwodu. Ja wiem, że to są pojedyńcze przypadki, albo jest ich mały procent w porównaniu do udanych zabiegów, ale dalej występuje możliwość. Są na forum ludzie którzy poszli na obrzezanie i teraz cierpią. Podczas każdej operacji może pójść coś nie tak. Dlatego tak w ciemno nie ma co mówić od razu, że trzeba się obrzezać i koniec. A jak coś pójdzie nie tak to co wtedy?
15 lat to nie jest wiek w którym klamka zapadła i moim zdaniem powinien zacząć od ćwiczeń.
Przy usuwaniu lub skracaniu wędzidełka to nie grozi?
 
Mam 15lat i przy zwodzie gdy naciągam penisa widać jedynie połowe napletka czy udać się z tym do lekarza ?. czy to normalne i z czasem odsłoni się cały napletek ?
Ja tez tak miałem. Okazało się, że mam sklejony napletek z żołądziem. W wieku 13 lat udało mi się to wyleczyć ćwiczeniami w domu. Jbc pisz na priv. Może pomogę.
 

Annonymus1221

New member
Mi się udało bez operacji to opanować ale i tak chcę ją teraz zrobić, bo dyskomfort podczas ściągania pozostał.

Doradzanie, że nie musi iść do lekarza to złe rady. Bo przed nim lata niepewności i stresu. Jeśli nie teraz to około 18-stki powinien to zoperować, by nie mieć problemów zarówno z higieną jak i z seksem

Przy usuwaniu lub skracaniu wędzidełka to nie grozi?
Po usunięciu wędzidełka żołądź nie będzie wrażliwa
 
Do góry