Witam, mam 27 lat i boję się że mam stulejke?

piotrekhachula

New member
Siema Cześć i Czołem Ejo :) mam pytanie do państwa dnia 07.03.2018 został wykonany zabieg Plastyka Wedzidelka ponieważ bolał mnie w penisie żołądź podczas dotyku jak został zdjęty naplatek, i ból może jest mniejszy owiele jak kiedyś ale nadal odczuwam i może bym nic z tym nie robił ale jak jest penis podczas wzwodu to sam nie schodzi naplatek, oczywiście za pomocą ręki zejdzie i jak bym się masturbowal to wam wrażenie że też ciężko do góry pociąga się i oczywiście ból jest żołędzie. I co tym myślicie, prawda jest też taka że choć mam 27 lat to jestem prawiczkiem i często się masturbuje i zaowarzylem że dużo czasu nie potrzebuje do wtrysku też. Jak ostatnio byłem na wizycie u urlogoa to powiedziałem tylko mu o tym bólu żołędzie to kurde powiedział że on jak się myje to też 9dczuwa coś, ze przychodzą pacjenci tacy że nie pozwolą się dotknąć i na tym się skończyła wizyta????
 

Barthx

New member
Witaj, no skoro jesteś w stanie odprowadzić napletek i nie czujesz przy tym żadnego bólu ani nic to nie masz stulejki. Nie bardzo rozumiem natomiast o co dokładnie Ci chodzi z żołędzia. Bo to jest normalnne że ona jest wrażliwa ale skoro tyle lat nie miałeś stulejki ani nic cały czas mogłeś się odsłaniac to powinna się się przyzwyczaić przecież.
 

piotrekhachula

New member
Jak penis jest w wzwodzie stoi mi, to naplatek sam nie schodzi z zaledzia ale za pomoc ręki to w tedy zejdzie mi i boli mnie żołędz jak go dotykam wiendz jak bym chciał sex uprawiać bo jestem prawiczkiem to nie będzie przyjemność nie dam rady, może dla tego że co dzień jest masturbacja? Wysłał bym wam zdjęcia jakieś może
 

Trolo

Active member
Napletek normalnie sam nie schodzi z penisa podczas wzwodu. Boli jak dotykasz to nie jest normalne. Dbasz o higienę ? Powinieneś czuć dotyk, bo żołądź musi być wrażliwy, ale powinieneś móc spokojnie go dotykać, umyć. A zdjęcia ułatwią diagnozę.
 

piotrekhachula

New member
To co mam teraz zrobić, myć co dzień penisa, ograniczyć mastrubacje i zobaczyć czy będzie poprawa (kupiłem mydło szare) czasami mylem od razu a czasami po paru godz czy jednak mam stulejke albo coś innego bez zabiegu już nie będzie normalnie? Jestem przerażony
 

Barthx

New member
A to dla ciebie nie jest normalnoscia codzienne mycie penisa? Co w tym takiego dziwnego. Nie musi być mydło szare może być zwykły płyn pod prysznic. Tłumaczymy ci ze jeśli jesteś w stanie ściągnąć ręką napletek poniżej rowka żołędzi owego nie ma przy tym żadnego bólu ani nic no to stulejki nie masz. Poczytaj wątki o tym, ale pooglądaj zdjęcia jak wygląda Penis ze stulejka.
 

piotrekhachula

New member
To jak nie jest to stulejke? To co mi jest? Penis jak jest w zawodzie i stoi i mogę zdjąć naplatek ręcznie za zaledzia a ból żołędzie nie znika jak dotykam - & -
 
Ostatnia edycja:

piotrekhachula

New member
Nie przyznalelm się że jestem uzależniony od mastrubacj? A jak powiedziałem że mnie boli to sprawdził penisa i powiedział że wszytko ok jest i że on też czuję odczuwa jak myje np penis tylko na pewno nie to co ja, jak mam powiedzieć stopień bólu? Wiem że jak bym chciał uprawiać sex bez prezerwatywy choć jestem prawiczkiem a mam 27 to bym nie dał rady bo by mnie bolało
 

Barthx

New member
No to może spróbuj ja ograniczyć na początku mówię o masturbacji, nawet całkiem a jeśli nie pomoże to może się udaj do innego lekarza tylko powiedz mu wszystko :)
 

Trolo

Active member
Jeżeli zsuwasz napletek poza żołędzia we wzwodzie to nie masz stulejki na 100%. Możesz mieć ewentualnie zwężony pierścień napletka. To że Cię boli żołądź przy dotyku może być spowodowane stanem zapalnym lub nadwrażliwością. Jeżeli lekarz to oglądał to myślę, że nie masz stanu zapalnego bo by Ci coś mówił. Wrzuć zdjęcia penisa jak zsuniesz napletek. Jeżeli chodzi o nadwrażliwość to jest wiele tematów na forum poszukaj poczytaj stosuj się do zaleceń. Gdy napletek jest nawilżony( jakimś kremem, oliwką) to też czujesz taki ból?
 
Do góry