• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

witam mam 14 lat i czy to jest normalne?

dawidos321

New member
napletek jest przyczepiony do żołędzia jakimś chudym jagby naskurkiem i neda się tego wziąc odczepić bo mocno boli po boku jednej strony jest dziura mam nadzieje że ktoś pomoże :)
 

mati12

Well-known member
Najprawdopodobniej Masz przyklejony napletek do żołędzia poproś któregoś z rodziców żeby zabrali cię do urologa nie wstydz się zapewne wiedzą o tym bo możliwe że masz tak od małego
 

Trolo

Well-known member
Jesteś w stanie pokazać jak to wygląda? Wskazuje wszystko na sklejony napletek z żołędziem. Czy sklejenie występuje blisko korony żołędzia czy wyżej? Od tej dziury możesz zaczynać rozklejanie samemu, ewentualnie od wędzidełka. To nic trudnego i strasznego. Trochę bólu, pieczenia i sam rozkleisz.
 

Andrzej443

New member
Witam, kiedyś miałem stulejkę ale już uporałem się z tym problemem ale teraz mam następny, choć za szczęście nie taki tragiczny. Gdy ściągnę napletek do końca on sofa się z powrotem i zakrywa żołądź zarówno w stanie poczynku jak i w stanie zwodu czy do normalne czy mam za krótkie wędzidełko i dodam, że napletek w stanie zwodu nie odkrywa do końca żołędzia tylko jak go ściągam to dojdzie do końca żołędzia i dalej nie idzie, ale w stanie poczynku mogę go ściągnąć do samego końca. Czy powinienem skonsultować się z lekarzem?
 

Trolo

Well-known member
Jeżeli nie jesteś w stanie zsunąć napletka poza żołędzia we wzwodzie to może wskazywać na krótkie wędzidełko. Możesz podesłać fotki we wzwodzie jak masz maksymalnie zsunięty napletek wtedy ocenimy. Ale raczej wskazana będzie wizyta u lekarza i wydłużanie wędzidełka. To tak w ciemno diagnoza po opisie.
 
Do góry