• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Witam Mam 12 lat i wydaje mi się że mam stulejkę czy moglbym dostac jakas rade?

Peciek

New member
Cześć, mam 12 lat i przychodzę z zapytaniem czy mam stulejkę? ponieważ nie wychodzi mi żołądź a moim kolegom tak.... i czy to nie jest dziwne?
Dodaję także, że żołądź siedzi pod skórką pytałem mamy czy jak byłem mały czy miałem stulejkę, i ona zapytała nie? czemu to jej wszystko powiedziałem... powiedziała, że jak do 7 klasy nie wyjdzie mi żołądź, skontaktujemy się z urologiem.
 

Peciek

New member
Tutaj zdjęcia ł
Cześć, mam 12 lat i przychodzę z zapytaniem czy mam stulejkę? ponieważ nie wychodzi mi żołądź a moim kolegom tak.... i czy to nie jest dziwne?
Dodaję także, że żołądź siedzi pod skórką pytałem mamy czy jak byłem mały czy miałem stulejkę, i ona zapytała nie? czemu to jej wszystko powiedziałem... powiedziała, że jak do 7 klasy nie wyjdzie mi żołądź, skontaktujemy się z urologiem.
 

Trolo

Well-known member
Żołądź sam z siebie nie wyjdzie. Jest pod skóra, którą trzeba zsunąć z niego. Powinien schodzić w spoczynku i wzwodzie swobodnie.
Spróbuj najpierw w spoczynku to zrobić. I pokaż jak wtedy się to uklada. Podejrzewam, ze nigdy tego nie robiłeś i teraz jest problem i bez zabiegu sie nie obejdzie. Ale nie ma się co stresować będziesz miał znieczulenie i nic nie poczujesz.
Nic nie da czekanie do którejś tam klasy. Najlepiej od razu pójść do chirurga dziecięcego żeby się tym zajął.
 
Dobrze, że powiedziałeś o tym swojej mamie. Poproś ją, że wolałbyś już teraz iść do lekarza, gdyż czekanie raczej tu niewiele zmieni. Urolog Cię zbada i zadecyduje co robić dalej.
 
  • Like
Reactions: AGv
Do góry