Wielka oponka po zabiegu help!

M292

New member
Dwa dni temu miałem operację stulejki w znieczuleniu miejscowym,które przestało działać i potrzebny był dodatkowy zastrzyk.Niedługo po zabiegu pojawiła się duża oponka nie mogę wcale nasunąć napletka.Stosuję opatrunki z gazy jałowej żeby trzymać prącie ku górze.Czy taki wygląd to normalne po operacji po po pierwszym zdjęciu bandaży omal się nie rozkleiłem :) Czy czekać na konsultację po świętach czy iść szybciej do lekarza ?


http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5d2 ... 17922.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/64f ... ea540.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a68 ... 3bdf2.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/921 ... efe87.html
 

M292

New member
Dzięki za odpowiedź -zabieg miałem robiony prywatnie.Niestety konsultacja z urologiem w tym okresie dosyć trudne zadanie.Od początku zabiegu nie brałem żadnych środków przeciwbólowych.Trochę pobolewa ale nie jakoś tak strasznie nawet noc przespałem bez problemów budząc się o 9 :) .Krwawienie już jest znikome.Po każdym siusianiu zmieniam opatrunek po dexomycynie mocno mnie szczypie natomiast Octenisept rewelacja bardzo pomaga jest w spraju można wszędzie dotrzeć.Mam pytanie czy łączyć oba leki? Najpierw spłukać Octeniseptem a potem smarować dexomycyną?
 

sławek83

Moderator
Oponka jest dosyć duża ale to dopiero dwa dni. Postaraj się naciągnąć napletek na żołądź i trzymaj wacka ku górze, powinno pomóc.
 

M292

New member
cały czas trzymam małego ku górze ale nie pomaga,naciągnąć nie mogę bo oponka jest niestety zbyt duża :( jakoś muszę przetrwać święta
 

sławek83

Moderator
Mimo wszystko staraj się, kombinuj może ci się uda naciągnąć. Możesz go trochę czymś nawilżyć, posmarować może będzie ci łatwiej. Jak po świętach nie będziesz widział poprawy to leć do lekarza.
 

M292

New member
Dzięki za porady :D
Dzisiaj widzę że opuchlizna nie maleje niestety :(
Próbowałem naciągać ale bez rezultatu nawet jak naciągnę z jednej strony z drugiej nici bo oponka całkiem spora.Spróbuję złapać jutro lekarza.
 

Pan_Ahmed

New member
Spoko, ta oponka to w gruncie rzeczy opuchlizna napletka wewnętrznego zwana "inner foreskin swelling" na forach amerykańskich.
Masz pozostawiony kawałek napletka wewnętrznego, stąd opuchlizna tych rozmiarów, ale przejdzie Ci.
Pozdr!
 
Do góry