• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

6-sty dzień po obrzezaniu i wielka załamka niepewność help

zawada6

New member
Witam jak wyżej jestem już 6 dni po zabiegu. Obrzezanie wydaje mi się że całkowite i bez napletka ale w 100% pewien nie jestem. Ogromnie martwi mnie to coś dziwnego wyglądającego jak krwiak mięcho normalnie obrzydliwe to jest. Dlaczego takie coś w ogóle się robi. Gdy przychodzi mi zmienić opatrunek to łzy w oczach. Kiedy to zacznie znikać i czy w ogóle zacznie... czy to jest normalne?? Stosuje octenisept i tabletki biseptol 960. Opatrunek zmieniam rano i wieczorem. Problemu z oddawaniem moczu nie mam, ale nie mogę założyć majtek gdyż będzie za duży ucisk chodzę bez i wacek cały czas do góry, o nocnych wzwodach nie wspomnę tragedia i ciekawy jestem czy przez te wzwody nic się nie psuje, dodam że krew nie leci wcale. Pracować też nie mogę co mnie martwi bo wiadomo jak dziś jest z pracą:( jest ktoś w stanie mi coś doradzić podpowiedzieć gdyż lekarz który robił zabieg jest dostępny tylko raz w tygodniu. Sorki że tak się rozpisałem ale chciałem jak najdokładniej opisać sytuację. Fotki są z wczoraj lecz dziś jest też to po drugiej stronie ale bardzo małe.

http://img546.imageshack.us/img546/4158/dsc0110cw.jpg
http://img7.imageshack.us/img7/5915/dsc0111ie.jpg
http://img20.imageshack.us/img20/1518/dsc0112sb.jpg
 

slash886

New member
Re: 6-sty dzień po obrzezaniu i wielka załamka niepewność he

Wrzuca zdjęcia na imgur bo tu juz ustneli
 

sławek83

Moderator
Re: 6-sty dzień po obrzezaniu i wielka załamka niepewność he

Odpisałem ci w twoim pierwszym temacie bo nie wiedziałem że tu założyłeś :)
 

Andy11tm

New member
Re: 6-sty dzień po obrzezaniu i wielka załamka niepewność he

Zacytuję kolegę z forum.... " O ile 1. Nie jest fioletowy 2.Nie boli jak cholera 3. Nie krwawi jak cholera - To nie ma co panikować" tzn nie wygląda tak źle
 

zawada6

New member
Re: 6-sty dzień po obrzezaniu i wielka załamka niepewność he

Takie pytanie odnośnie opatrunków co stosować najpierw rivanol czy octenisept?? i czy po każdym sikaniu zmieniać opatrunek obecnie zmieniam go 2x na dobe
 

slash886

New member
Re: 6-sty dzień po obrzezaniu i wielka załamka niepewność he

Moim zdaniem rivanaol pierwszy, bo w przeciwnym przypadku poprostu spluczesz octanisept.
A opatrunki zmieniaj jeśli masz brudne od syfów i krwi no i obsikane. Najlepiej zdejmij przed sikaniem to nie obsikasz
 

squall

New member
Re: 6-sty dzień po obrzezaniu i wielka załamka niepewność he

zobacz a mi lekarz powiedział żeby nie przemywać rywanolem nie ma takiej potrzeby bo już rany przyschły.....
co do opatrunków jestem tego samego zdania ....zdejmuje przed ... i jak nie widze zabrudzeń to nie zmieniam....pierwszego dnia zmieniłem z 6 razy chyba ;p ale to przegiecie ;)
 

chucknorris

New member
Re: 6-sty dzień po obrzezaniu i wielka załamka niepewność he

Jesteś miesiąc po zabiegu i nadal stosujesz opatrunek? 0_o
 

squall

New member
Re: 6-sty dzień po obrzezaniu i wielka załamka niepewność he

a skąd wytrzasnąłeś ten miesiac? ja jestem drugą dobę po
 

slash886

New member
Re: 6-sty dzień po obrzezaniu i wielka załamka niepewność he

chucknorris napisał:
Jesteś miesiąc po zabiegu i nadal stosujesz opatrunek? 0_o

To do mnie ?
Ja jestem drugi tydzień po a nie miesiąć i opatrunku używam tylko w takich awaryjnych sytuacjach, np gdy muszę gdzies dalego isc, albo wiem ze mogę go uszkodzić, np na impreze czy coś a tak to nie nosze.

squall napisał:
zobacz a mi lekarz powiedział żeby nie przemywać rywanolem nie ma takiej potrzeby bo już rany przyschły.....

Ale rivanol działa tez na opuchlizne, a ja mam trochę wiec stosuję raz dziennie.
 

zawada6

New member
Re: 6-sty dzień po obrzezaniu i wielka załamka niepewność he

Panowie a z tego rivanolu można zrobić sobie spraya i zamiast okładów to pryskać?? A jeszcze jedno można sobie coś wypić nie mówie o piwie bo zbyt czesto trzeba byłoby odwiedzać wc ale 0,5L we dwóch czy wystrzegać sie picia?? Jestem już/dopier 9 dzień po zabiegu . Slash886 a tobie wysadziło tą opone jak u mnie jesteś 14po zeszła ci ona czy nadal jest bo u mnie nie chce schodzić..:(:(:(
 

dag

New member
Re: 6-sty dzień po obrzezaniu i wielka załamka niepewność he

Hmm mi lekarz zabronił kawy i mocnego alkoholu , własnie mówił żebym sie piwa dla spokoju napił. ;P
 

slash886

New member
Re: 6-sty dzień po obrzezaniu i wielka załamka niepewność he

Ta oponka jest mała ale jest i chce jej sie pozbyc. Gorsze jest to ze wyskoczyla mi ze 2 dni temu.
 

zawada6

New member
Re: 6-sty dzień po obrzezaniu i wielka załamka niepewność he

A u ciebie jest coś podobnego jak u mnie czy u mnie to jest ogromna? a co myślicie bo nikt nie odpowiedział czy nie będzie źle nabic ten rivanol w spraya?
 

slash886

New member
Re: 6-sty dzień po obrzezaniu i wielka załamka niepewność he

Co do rivanolu to nie mam pojecia

A moja oponka jest mniejsza od twojej, rano wrzucę fote to ocenicie
 

zawada6

New member
Re: 6-sty dzień po obrzezaniu i wielka załamka niepewność he

U mnie kurcze coś jest nie tak zbyt długo to trwa od czasu gdy pojawiła sie ta opona czyli na drugi dzień po zabiegu wogóle sie nie zmniejszyła a dziś jest już 12 dzień po zabiegu wrzuce fotki weźcie ocencie powiedźcie coś.

http://imgur.com/SbWGdgv
http://imgur.com/GK3y0pW
http://imgur.com/70QjYVd

Jak coś takiego dużego może sie wchłonąć i ile to czasu zajmie nie pojmuje tego :(((
 

slash886

New member
Re: 6-sty dzień po obrzezaniu i wielka załamka niepewność he

O kurde, serio duza jest...
A miękka jest czy twarda?
 

zawada6

New member
Re: 6-sty dzień po obrzezaniu i wielka załamka niepewność he

Wg. mnie jest miękka co ja mam robić wizytę mam 23 lutego to kupa czasu jeszcze :((
 

slash886

New member
Re: 6-sty dzień po obrzezaniu i wielka załamka niepewność he

Szczerze to nie wiem, ale moze ci sie akurat zmniejszy
Próbuj nosić go do góry i robić jakies tam okłady. Moze pomoże
 

Podobne tematy

Do góry