• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Węzidełko Napletkowe - podcięte

ziolo23

New member
Nie uważasz że zbyt mocno ingerujesz w twoją męskość ? Za każdym razem coś próbujesz naprawić. Najpierw powiększasz go specjalnymi specyfikami, ingerujesz w jego budowę komórkową(reakcja z kwasem hialuronowym). Następnie podcinasz sobie wędzidełko ponieważ masz komplikacje po powiększeniu. Teraz zastanawiasz się czy się obrzezać. Ja się pytam po co :)

Uświadom sobie że problem tkwi w twojej mani polepszania wszystko. Miałem problem z szybkim dochodzeniem, zamiast rozwiązać to inaczej wybrałeś sposób fizyczny. Jeśli ci nie pasuje, znowu próbujesz lub zastanawiasz sie jak to poprawić. Taka moja rada ode mnie. Zostaw go takim jakim jest jeśli nie ma medycznych przesłanek do ingerencji chirurgicznej i zacznij żyć tak jak wcześniej :) Mówisz że orgazm nie jest dla ciebie przyjemny. Weź żel, szukaj miejsc najbardziej erogennych, następnie staraj się masturbować lub kochać z naciskiem właśnie na te niektóre punkty. Czy to żołądź, czy to dla niektórych miejsce blizny po zabiegu :)
 

Podobne tematy

Do góry