• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wędzidełko

Mikols0406

New member
Witam. Wydaje mi się, że mam za krótkie wędzidełko ponieważ pod czas wzwodu skóra na penisie nie schodzi do końca a wędzidełko jest naprężone i jak próbuje palcami naciągnąć skórę do końca to wędzidełko się jeszcze mocniej napręża i coraz mocniej boli jak by miało się urwać. Czy jest za krótkie i czy mogę mieć problemy z prezerwatywami i z seksem ? Z góry dzięki za odpowiedź jest to dla mnie bardzo ważne jak dla każdego 17 latka. :oops:
 

Trolo

Well-known member
No nie dla każdego 17-latka to najważniejsze, ale widocznie należysz do tych którzy chcą szybko zaliczyć. Może się naderwać, ale zależy jak ostro będziesz uprawiał sex. Jedyne wyjście to zabieg.
 

quest6

New member
Różnie to bywa, ale ogólnie z prezerwatywą problemu z "wsadzaniem" jak to nazywasz problemu być nie powinno, inaczej ma się sprawa z seksem bez zabezpieczenia, wtedy możesz odczuwać duży ból, lub możesz mieć w ogóle problem żeby "wejść", najlepiej rozwiązać sprawę od razu, zabieg, uwierz mi im dłużej będziesz z tym czekał tym gorzej i tym trudniej będzie Ci się przełamać, a problem sam nie zniknie!
 

Podobne tematy

Do góry