• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wędzidełko

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
A faktycznie. Nie cytuj gdy jest to niepotrzebne. Wszędzie wyświetla ci się komunikat na samej górze każdej strony. Do tego jest wątek o tym w dziale sprawy forum.
 

dandoo

Active member
stapler - taki specjalny przyrząd który po cięciu zamiast szwów ma pierścień - zaleta tnie równo praktycznie zero krwawienia, szybciej się goi przy zsłożeniu że urolog nic nie zepsuje na youtube są filmy o tym nawet z obrzezania ;) tak samo jak laserem też na youtube - przy laserze precyzja cięcia zależy w dużej miedze od lekarza od razu tnie i spaja - nie jest aż tak równe jsk staplerem, minus staplera - ograniczona ilość stylów, laserem zrobi jak chcesz ale to musi być dobra ręka lekarza, żeby było równe cięcie, ja jestem po staplerze, kuracja po tym byla ok, wiadomo pierwsze dwa tygodnie były wkurzające i męczące ze wzhlędu na wzwody, które trzeba było kontrolować, ale obejrzyj na necie, nawet jest tam taki polski urolog to jest chyba w temacie stulejka / obrzezanie
 

dandoo

Active member
mi stapler trzymal 3 tygodnie, to ile trzyma to kwestia indywidualna. Najgorsze pierwsze 3 dni, potem w miarę, najlepiej wybrać tydzień wolnego, poza tym jest ok ale raczej żeby się nie wysilać czyli zero ciężkiego wysiłku do 3 tygodni, min 2 tygodnie. będzie tam drapalo czasem dyskomfort. szwy odpadają też po około 3 -4 tygodniach
 
A czy ktoś miał laserowo obrzezanie? Bo gdzie się nie pytam czy w szpitalu czy kliniki to większość robią to laserowo w Holandii,jedna ma klamry czy stapler
 

Podobne tematy

Do góry