• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wędzidełko

Trolo

Well-known member
Na żadnym zdjęciu nie widać tego o czym mówisz. Tak trudno zrobić jedno zdjęcie penisa we wzwodzie ze zsuniętym napletkiem pokazujące wędzidełko? Biała kreska to pewnie blizna po zabiegu. Nie wiem z jakiego powodu wydłużałeś wędzidełko. Ja mam usunięte całkiem i wiem, że takie odczucia wynikają z tego, że nie zostało to odpowiednio rozciągnięte po zabiegu. Powstawanie blizny dodatkowo ściąga skórę. Podobnie jest przy wąskim napletku jak powstają ranki, które gojąc się pogłębiają problem.
 
Na żadnym zdjęciu nie widać tego o czym mówisz. Tak trudno zrobić jedno zdjęcie penisa we wzwodzie ze zsuniętym napletkiem pokazujące wędzidełko? Biała kreska to pewnie blizna po zabiegu. Nie wiem z jakiego powodu wydłużałeś wędzidełko. Ja mam usunięte całkiem i wiem, że takie odczucia wynikają z tego, że nie zostało to odpowiednio rozciągnięte po zabiegu. Powstawanie blizny dodatkowo ściąga skórę. Podobnie jest przy wąskim napletku jak powstają ranki, które gojąc się pogłębiają problem.
Wydłużalem bo było krótkie,na forum jest mój temat,też myślę że to blizna i ona powoduje dyskomfort, poniżej go postawie i wyśle foto
 

Trolo

Well-known member
I co Ty tam chcesz jeszcze usuwać jak tam widać, że nie ma wędzidełka. Jak masz tak napiętą skórę to musi coś boleć, podczas całego stosunku boli? Może po prostu zbyt sucho?
 
I co Ty tam chcesz jeszcze usuwać jak tam widać, że nie ma wędzidełka. Jak masz tak napiętą skórę to musi coś boleć, podczas całego stosunku boli? Może po prostu zbyt sucho?
Uwierz że sucho nie jest,a czasem jest dyskomfort właśnie w miejscu wędzidełka ta biała linia,tak jak widzę tu na forum to nie widziałem aby ktoś miał taką blizne w miejscu wędzidełka,i to jest trochę wypukłe wyczuwalne pod palcem
 

nope

Well-known member
Rok i boli po zabiegu? Nie fajnie. Wizualnie jak sie patrzy to zabieg wzorowo wykonany. Napletek sie cały rozwija, grzyba nie ciągnie. Ciężko coś w sumie wymyślić. Nawet nie wiem czy da sie to operowac jeszcze raz bo jeszcze gorsza blizna sie może utworzyć. Moja blizna po wedzidelku tez nie jest idealnie miękka więc tym bym sie nie przejmował.
 
Rok i boli po zabiegu? Nie fajnie. Wizualnie jak sie patrzy to zabieg wzorowo wykonany. Napletek sie cały rozwija, grzyba nie ciągnie. Ciężko coś w sumie wymyślić. Nawet nie wiem czy da sie to operowac jeszcze raz bo jeszcze gorsza blizna sie może utworzyć. Moja blizna po wedzidelku tez nie jest idealnie miękka więc tym bym sie nie przejmował.
Miałem 2 x wydłużane,2 miesiące po pierwszym,
 

nope

Well-known member
Nie widac u ciebie stulejki ale skoro tak to polecam wizyte u jakiegos dobrego i sprawdzonego lekarza, zobaczymy co powie
 

dieselpower

Moderator
Członek Załogi
Ja też nie widzę nic dziwnego. Zawsze możesz zgłosić się do kliniki specjalizującej się w obrzezaniu. Jest ich pełno. Np vatankliniek, która ma 11 lokalizacji rozsiane po całej Holandii. Wszystkie turki i inne muzułmany się w takich klinikach obrzezaja przez swoich więc wprawę maja większą niż najlepsi w Polsce ;)
 
Byłem dziś w szpitalu na konsultacji i niestety nie zdecydowałem się ponieważ ja chcę stapler albo metodą klamrą a w szpitalu powiedziała mi że robią tylko laserem obrzezanie,teraz wysłałem zapytanie do prywatnej kliniki gdzie właśnie klamrą robią,inna skolei klinika muzułmańska robią tylko obrzezanie w całości i nie bawią się częściowe,czekam za odzewem z kliniki,koszt 500€
 

Podobne tematy

Do góry