• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wędzidełko - większa wrażliwość

czako

New member
Ponieważ nie mam porównania i nie za bardzo planuję rozmowę na ten temat z kimkolwiek poza lekarzem (w planach), chciałbym się tutaj zorientować w pewnej kwestii. Czy unerwienie prącia skupia się w miejscu wędzidełka - czy to miejsce jest u Was znacznie bardziej wrażliwe i jego dotyk daje znacznie większe doznania podczas "zabaw" (solo lub z partner-kami/ami), czy raczej nie odbiega w tym zakresie od reszty?

Wydaje mi się, że mam zbyt krótkie wędzidełko i ciekaw jestem czy większa wrażliwość tego miejsca wynika z tego, że wędzidełko jest zbyt krótkie, czy jest ona raczej naturalna - u każdego. Jeśli jednak nie jest to naturalne, będę wdzięczny za podzielenie się spostrzeżeniami osoby po zabiegach usunięcia/wydłużenia wędzidełka - czy u Was nastąpiła jakaś zmiana wrażliwości na dotyk tego miejsca?
 

Trolo

Well-known member
Tak, wędzidełko jest bardzo wrażliwe i jest to naturalne. Zawsze możesz wrzucić zdjecia to się oceni wędzidełko. Usunięcie wedzidelka zmiejsza doznania z jego strony.
 

Podobne tematy

Do góry