• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wędzidełko i mała stulejka

gogo

New member
Witam zamieszczam 3 zdjecia.

Mam chyba za krotkie troszeczke wedzidelko, i przez to gdy sie masturbuje , i sciagne kilka razy naplete do konca zaraz dochodze, tak samo w sexie.

Mylę się? prosze o pomoc.

W dodatku jak widzicie na 3 zdjeciu , jest lekkie zwezenie tak jakby ujscia napletka , moze to jest przyczyna szyb. dochodzenia ?da sie to wycwiczyc, mialem w dziecinstwie mala stulejke, pozniej w wieku 13-14 lat nie moglem sciagnac napletka z zoledzia, ale jak sie dziewczyna do tego dobrala to jak widzicie zszedł heh :)

a moze to nie stulejka, tylko wedzidelko tak napina ta skore w tym miejscu ze tak wygląda.


http://i52.tinypic.com/1z2dg8w.jpg
http://i56.tinypic.com/ei8nck.jpg
http://i52.tinypic.com/spasdf.jpg

okolo 80% wzwodu...
bo oczywiscie zanim zlapalem za tel , wlaczylem kamerke , + mysl zeby ten wzwod utrzymac trochę opadl bez roboty

jak puszcze napletek tworza się fałdki w wzwodzie jak i zwisie i zatrzymuje się przed zoledziem, nie raz z sunie sie powoli sam spowrotem a nie raz musze mu delikatnie pomoc.

w 100 % wzwodzie,nie rozciagne do konca napletka jak na zdjeciach , zostaje jedna faldka jakies 3-4 cm od zoledzia...

jaka jest wasza opinia, urolog ? czy nie ma sie cos przejmowac troche wycwiczyć bedzie dobrze?

uprawialem sex duzo razy , czasami gumka zasuwala sie pod napletek ale to nie byl problem, problemem byl za szybki wytrysk , a czasami juz z nerwow i myslenia o tym czy znowu nie bedzie szybkiego finalu , nie osiagalem pelnego wzwodu. a przy probie postawienia go na full czulem jak bym mial zaraz dojsc.

Mieliscie napewno rozne takie przezycia , wiec czekam na rady :)
Jesli ktoś mógł by pomóc, prosze o meila, przesle jeszcze jakies potrzebne fotki do zdiagnozowania.


Pozdro ! /21lat.
 

kolokolo

New member
rozjebaues mnie tym tekstem " mam chyba za krotkie... i dlatego szybko dochodze" nie no masakra koles, po prostu jestes slabszy zawodnik, organ plciowy wyglad normalnie, takze cwicz, bo za krotkie wedz. a dochodzenie maja malo powiazanego z soba
 

bezczel

New member
Cierpisz na przedwczesny wytrysk i tyle. Trzeba nauczyć się kontrolować. Poczytaj sobie o tym problemie na różnych stronach.
 

gogo

New member
hehe spoko dzieki :)

jeszcze takie pytanie, widzicie na 3cim zdjeciu jest lekkie przewezenie.
czy przy pelnych wzwodach i sciaganiu napletka do konca w tej sytuacji nie beda powstawac te " mikro pekniecia" i z biegiem czasu ujscie zwezy sie jeszcze bardziej...?
 

gogo

New member
w sumie to od 15 roku zycia , gdy pierwszy zszedl mi caly napletek do konca , juz bym mial ten problem? masturbowalem sie przez ten czas i uprawialem sex . wiec chyba ta skorka jest na styk , skoro tyle czasu minelo , i sie nie zwezylo...
 

bezczel

New member
Jeżeli nie odczuwasz dyskomfortu zwłaszcza przy zblizeniach to chyba na serio nie ma się czym przejmować. Jak problem sie pojawi to przynajmniej wiesz jak go rozwiązać. Ciesz się (po)życiem ;)
 

gogo

New member
czyli to mój wkręt...

wszystko wygląda normalnie? a ta skorka co sie zawija, gdzies wyczytalem ze niektorzy tak maja, taki urok 'malego' prawda to ?

dzieki chlopaki!

a Ty kolokolo faktycznie idz na ksiedza najlepiej policjanta.
 

bumpax

New member
Potrenuj z tydzien w ciepłej wodzie, a po przewężeniu nie będzie śladu.

Wszystko wygląda elegancko. ;)

Po za tym, ludzie, nauczcie Wy sie robić wyraźne zdjęcia...
 

gogo

New member
Chlopaki jeszcze jedna kwestia.

ostatnio bylem ciagle w wyjazdach, jakies poltora tygodnia.
nie bawilem sie w rozciaganie powolne w cieplej wodzie(wanna) / poprostu szybki prysznic.

i teraz zauwazylem ,jak by wieksze przywezenie tego napletka.
jest mozliwe ze to dlatego , poniewaz caly czas go rozciagalem widzialem mala roznice, nagle przestalem na ten czas i znow sie zwezyl ? ;/

znowu mam wkreta ! wrrr .

czekam chlopaki Dzieki z gory.

:)
 

abc699

New member

Podobne tematy

Do góry