• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wczoraj mogłem mieć swój pierwszy raz ale nie wyszło.

Salvatore

New member
Mam 24 lata i jestem ponad dwa miesiące po zabiegu obrzezania. Wczoraj pierwszy raz miałem bliski kontakt z Kobietą, nie miałem erekcji pomimo że trzy razy próbowała mi pomóc ustami... Penis jest jeszcze trochę podrażniony i czułem nawet ból w miejscu gdzie przebiegało szycie, ale myślę że to nie to spowodowało brak erekcji.
Dzisiaj gdy już jestem sam, boję się go nawet dotykać z obawy że może znowu nie stanąć.

Niemam pojęcia co robić.
 

Esham949

New member
Miałem to samo miesiąc po zabiegu, to był mój pierwszy raz i pomimo tego, że chciałem to zrobić, byłem podniecony to penis nie stawał. Nie masz czym się przejmować, to wina stresu. Najgorsze co możesz zrobić w tej sytuacji to właśnie obawy przed tym, że przy kolejnym zbliżeniu znowu się nie uda. Nie nakręcaj się, nie stresuj, porozmawiaj o tym z partnerką, wytłumacz sytuację, na pewno to zrozumie ;) Im bardziej się angażujesz próbując "nie zawieść" tym większe prawdopodobieństwo, że znowu Ci nie stanie. Jeśli będziesz wyluzowany i będziesz czuł się swobodnie w towarzystwie partnerki to nie będziesz miał problemów z erekcją ;)
 

Salvatore

New member
Partnerka jest pod tym względem idealna. Nie wywiera na mnie żadnej presji, ani też nie okazuje rozczarowania. Może następnym razem się uda. :)
 

alfred666

New member
Hmm, pomimo dwóch miesięcy nadal tak sytuacja wygląda? Tzn ja dopiero mam zamiar się obrzezać, więc tak tylko pytam. Po jakim czasie sprawa się normuje? Wydawało mi się, że już po ok. 1 mc można "hulać"...
 

Salvatore

New member
Co by nie było to jest odkrycie kawałka bardzo unerwionej części ciała która była przez X lat zasłonięta. Już wszystko się zagoiło, tylko jeszcze nie do końca przyzwyczaiło do dotyku, tymbardziej że brakuje tej "mazi i poślizgu" który łagodziłby tarcie. Myślę że w prezerwatywie nie byłoby czuć bólu ale z oczywistych względów nie udało mi się tego sprawdzić.
 

darekbenor

New member
Wiesz co twierdzę jak chłopaki wyżej nie przejmuj się , może jest jeszcze za wcześnie po zabiegu na takie ekscesy. Pamiętaj , że Penis mimo swojej wielkości jest delikatnym narządem. Jeżeli sytuację będą się powtarzały spróbuj pomóc sobie suplementem np erekton fast . Podniesie Ci libido , testosteron a erekcja będzie dłuższa i pełna.
 

Podobne tematy

Do góry