Czy w wieku 30 lat można mieć już problemy z erekcją

Pavll

New member
Witam. Proszę tutaj o nie nabijanie się z problemu oraz o poważne odpowiedzi. Czy w tym wieku mozna mieć już poważne problemy z potencją? Jeszcze rok temu nie miałem takich problemów a teraz są bardzo czeste. Dochodzi do tego ,że zaczynam się już stresować bardzo szybko przed rozpoczęciem stosunku... Cała sytuacja mnie denerwuje oraz sprawia to,ze penis jeszcze bardziej opada.
Co robić? Nie chcę na razie iść do lekarza ;/
 

enzor

Member
Problemy z potencją mogą zacząć się w praktycznie każdym wieku. To ,że masz dopiero 30 lat nie znaczy,ze nie musisz mieć tego typu problemów. Zdarzają się każdemu. Wystarczy sobie zobaczyć statystyki .Coraz więcej młodych mężczyzn ma problemy z erekcją.... I robi się to niestety normalne. Zastanów się nad suplementem diety na erekcję bo często mogą być bardzo skuteczne. Sam wspomagałem się swego czasu Penis Complete.
 

Pavll

New member
No właśnie nie chcę tego typu leków.Czytałem o kamagrze i ma kiepskie opinie w sieci Chłopaki sobie jej nie polecaja,.Wolałkbym coś mniej szkodliwego , jakieś witaminy itp. Z drugiej strony czy takie witaminy mają jakieś dzialanie ? Bo boję się trochę,że zacznę na przykład barać viagrę a potem będzie mi się bardzo ciężko od tego odzwyczaić. Ponoć człowiek się do tego bardzo przyzwyczaja i potem jest mu niesamowicie trudno przestać to brać ;/
 

enzor

Member
Z lekami typu viagra faktycznie może tak być ale przecież nikt Ci tutaj viagry brac nie każe.Poczytaj sobie lepiej o tym penis complete o jakim wspomniałem.. Jest to ziołowy środek tak więc nie uzależnia. Poza tym ma działanie stałe.Tak więc przyjmujesz regularnie tabletki oraz widzisz u siebie sporą różnicę. Możesz sobie przetestować. Nic się na pewno nie stanie.
 

radfad

New member
Witam,

1. Proszę nie leczyć się samemu nie wiadomo jakimi suplementami.
2. Czekanie nie wiadomo na co bo może się poprawi bo nie chce się iść do lekarza to też nie najlepszy pomysł. (chyba podstawowe podejście każdego faceta do problemów zdrowotnych :D)
3. Trzeba zrobić podstawowe badania we własnym zakresie -> poziom testosteronu, prolaktyny (nierefundowane, koszt 50-60 zł całość) + lekarz rodzinny może skierować na podstawowe badania krwi, moczu i wtedy analiza wyników!

Miałem ten sam problem, spadek potencji, osłabienie, ospałość.
Skończyło się na leczeniu u endokrynologa, teraz wszystko wróciło normy albo i nawet lepiej :)

pozdrawiam.
 

karusek

New member
Wiele młodych osób ma problem z potencją :/ Są na to leki, owszem są na receptę, ale działają i nawet jak ktoś się wstydzi, to można poprosić lekarza o zdalne wypisanie e-recepty.
 
Do góry