• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wczoraj 16.05 było cięcie - moja relacja

Agam

Member
No i jestem wolny. Szwy zdjęte, a sprzęt natychmiastowo wypróbowany 😅 Jest dziwnie, inaczej, ale o wiele lepiej. Dużo trzeba się nauczyć jeśli chodzi o obsługę nowego penisa, ale ja jestem mega zadowolony. Doktor też mówił że zagoiło się super i wygląda lepiej niż się spodziewał. Rano wstawię zdjęcia
 

Agam

Member
To chyba mój ostatni post tutaj, bo nie wiem co jeszcze miałbym dodać. Może za kilka miesięcy coś dodam. Na ten moment równe 22 dni po zabiegu prezentuje się to tak i jest już w pełni sprawne.

 

Wwwedzidelko

New member
To chyba mój ostatni post tutaj, bo nie wiem co jeszcze miałbym dodać. Może za kilka miesięcy coś dodam. Na ten moment równe 22 dni po zabiegu prezentuje się to tak i jest już w pełni sprawne.

A jak to wygląda teraz od strony wędzidełka? Jeśli możesz wrzuć zdjęcia. Pozdrawiam
 

Agam

Member
No i chyba przeholowałem :D
3 dni temu po ostrym i mocno ciasnym seksie w miejscu gdzie był szew delikatnie coś mi się przerwało. Po kilku godzinach nie było już śladu i ładnie się zeszło. Żadnego krwawienia ani nic. Teraz też nie widać, ze cokolwiek tam się rozeszło, ale potraktuje to jako ostrzeżenie, że nawet po 3 tygodniach trzeba jeszcze mocno mierzyć swoje siły na zamiary, bo blizna jest bardzo delikatna.
Szew miałem wyciągany tam w zeszły czwartek, a stało się to w sobotę. Widocznie ściąganie szwów naruszyło trochę bliznę, a seks niedługo po tym nie był dobrym pomysłem

Zdjęcie po seksie https://imagehost.pl/image/MtjRr

zdjęcie z teraz
 

Walekk

New member
@Agam w miejscu wędzidełka zostało Ci takie jakby pasmo tkanki. Czy nie jest ono w jakimś stopniu uciążliwe? W sensie praktycznym - czy nie ciągnie, nie przeszkadza, nie jest podatne na podrażnienia?
 

Agam

Member
@Agam w miejscu wędzidełka zostało Ci takie jakby pasmo tkanki. Czy nie jest ono w jakimś stopniu uciążliwe? W sensie praktycznym - czy nie ciągnie, nie przeszkadza, nie jest podatne na podrażnienia?
To pozostałości wędzidełka. Chyba ma je trochę imitować. Nie, nic nie przeszkadza i wszystko działa jak powinno :D
 

Podobne tematy

Do góry