• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Ważne pytanie ?

Goku

New member
Witam. Jestem po 48 h po obrzezaniu z powodu stulejki . Mam takie pytanie co ile zmieniać opatunek ? Czy napletek mam miec naciągnięty do polowy ? Trzymać ptaszka cały czas ku górze ?
 

mati12

Well-known member
Opatrunek możesz zmieniać rano południe i wieczorem chyba ze ubrudzisz jezeli potrafisz naciagnac to naciagnij tak nos ptaszka do góry
 

Goku

New member
Ok mam zmarować maścią TRIDERM przez 3 dni . Kurde ten opatrunek mi się zsówa , boje się mocno scisnąć . Narazie jak go myje i opatunek zmieniam to mi się słabo robi :p czasem mi jeszcze krew trosze leci , jak odchylam troche i smaruje te szwy.
 

Goku

New member
Dostałem zalecenie od lekarza , żeby myć tylko szarym mydłem i smarować maścią z witaminą a żołądź . Jestem 9 dni po zabiegu , jest coraz gorzej z wzwodami , nie wiem jak wyczymam tyle . Już mnie jajka bolą . Pytanie mam takie czy psikać chodz raz na dzień (np. Na noc ) Octeniseptem.
 

master1

Member
Octenisept przy każdej zmianie opatrunku. Plastrem przyklej ale nie wokół tylko odrobinę złap żeby się nie rozjeżdżał.
 

Goku

New member
Witam . 19 dni po zabiegu . Kurde robię wszystko tak jak trzeba gazik , obwijam go przelepcem i majtkami trzymam do góry . Teraz mam stosować Proszę zastosować opatrunek bactigras . Tylko teraz mnie nie pokoj , zrobiło mi się na dole taki grubsze cos czerwonego , lekarz twierdzi , ze to obrzek po zabiegu. Mi się to nie podoba .
 

Goku

New member
Tak normalnie wyglda
To mnie nie pokoi , Chyba ze tak ma być
tu tez
Proszę o jakąś radę , czy tak to ma wyglądać
 

mati12

Well-known member
Masz usuniete czy wydłużone wezidelko?
Ja miałem wydłużone i tez mi sie tak robiło jestes niecałe 3tyg po zabiegu na wszystko trzeba czasu
 

Goku

New member
A nie wiem nawet czy mam wydłużone wezidelko , czy usunięte . Na wypisie mam ze szpitala zabieg obrzezania. Jest w stały kontakcie email z lekarzem. Teraz mam mu wysłać zdjęcie w sobote . On twiedził , ze to obrzęk po zabiegu .
 

Goku

New member
Moim zdaniem , troche mi sie to dziwnie goi. ten obrzęk , zy opuchlizna . W piątek mam mieć wyciągane szwy . Boli to w tym miejscu ?
 

Podobne tematy

Do góry