• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wasze objawy w tej chorobie?

thesim

New member
Witam. Ja cierpie na to juz 5 lat. Ktoregos razu po 2 masturbacji z rzedu dostalem wysokiej goraczki, strasznego parcia na pecherz co kika minut. Ale jak szedlem do kibla to moglem tylko kilka kropli oddac i pieklo mnie w cewce przy tym niemilosiernie. Na drugi dzien bylo o wiele lepiej, ale piekla cewka ciagle a nie przy sikaniu. Tak zaczela sie moja przygoda, ktora trwa do dzisiaj. Moje objawy ktore mialem to uczucie pilki w tylku, bole jader, bolesne wytryski, wytrysk wsteczny zdarzal sie, slaby strumien moczu, niespodziewane kłucia tam na dole w srodku albo jak wiekszy stolec oddaje. Ale tak naprawde to teraz meczy mnie glownie pieczenie cewki. Cewka piecze caly czas,a przy sikaniu bardzo rzadkym. Kiedys na poczatku tej choroby po wytrysku albo jak lekarz wsadzil w tylek palca to byla ulga i pieczenie ustepowala na jakis czas. Teraz juz nie ustepuje po wytrysku.

Mam takie pytanie czy jeszcze z was ktos meczy sie z pieczeniem cewki moczowej?
 

thesim

New member
Ja z tym pieczeniem mialem nawet spokoj przez jakis dluzszy czas (kilkanascie miesiecy). Wyleczony nie byłem, bo miałem czasami te inne objawy ale pieczenie zniklo. Chyba wtedy ziola pomogly mi, ktorych pilem mnostwo. Pozniej mialem przygodny, intensywny seks z dwoma wytryskami i pieczenie wrocilo i to jeszcze z wieksza sila.

I tak sobie zastanawiam sie czy nie zarazilem sie czyms dodatkowym w trakcie tego seksu, ale z drugiej strony jak moja przygoda z prostata zaczela sie to po zwyklej masturbacji. W ogole to pozniej juz mialem czesto pogorszenie po wytrysku. A jak byl wytrysk dwa czy wiecej dni z rzedu to bardziej cierpialem pozniej, a jeszcze bardziej cierpialem jak byly 2 wytryski w ciagu dnia. Moze ta moja juz chora prostata nie wytrzymala intensywnego, z 2 wytryskami seksu.

Leczyc sie leczylem u lekarzy, ale sami wiecie jak to wyglada leczenie lekarskie. Tez bedac na jakimkolwiek antybiotyku nigdy nie czulem zadnej poprawy. Jak byly okresy poprawy to "same" sie tworzyly.
 

Podobne tematy

Do góry