Wąski napletek

Jano

New member
Witam, mam problem z wąskim napletkiem. Nie jest on tak wąski aby sprawiał mi problem z ściąganiem, tylko powoduje powstawanie fałdy, brzydko wygląda, powoduje lekki ucisk (jak jest suchy) i wraca na swoje miejsce. Im jest lepiej nawilżony to zaczyna bardziej ,,luźno" wyglądać i zostawać tam gdzie ma być czyli za żołędziem, szczególnie po smarowaniu contractubex gel, wysmarowałem już dwa opakowania 20ml, ale nie widać jakiś znaczącej różnicy. Miałem kiedyś chyba stulejkę, ale naprawiłem ją trochę po chamsku, gdyż jak pękała mi skóra od naciągania napletka to i tak naciągałem, aż się zrosła tylko powiększona i tak doprowadziłem do tego, że schodzi bez problemu, lecz skóra stała się gruba, ma blizny i jest taki jakby pierścień. Nie przeszkadza mi to w masturbacji ani nic, ale strasznie wygląda i chciałbym się tego jakoś pozbyć bez ingerencji chirurga. Zdjęcia poniżej są robione bez żadnego nawilżenia, czasami miałem tak, że podczas kąpieli go tak porozciągałem aż był bardzo luźny, jedynie ta fałdka zostawała lecz na drugi dzień znów wrócił do swojego pierwotnego stanu. Lub jak go dobrze nawilżę to mogę podczas zdejmowania i zakładania napletka zmieścić jeszcze kciuka pomiędzy żołędziem a napletkiem, bo jak jest suchy to ta skóra jest taka jakby gruba, a jak ją nawilżę to robi się cieńsza. Myślałem jeszcze nad zakupem SILKYDERM oraz jakiś produkt z Alantoina, gdyż słyszałem, że Alantoina pozwala usunąć suchy i martwy naskórek. Rozciągałem nawet palcami ten napletek, po rozciągnięciu był bardzo luźny, ale i tak robiła się ta fałdka, a po paru godzinach znów wracał do swojego pierwotnego stanu.

1. https://imgur.com/a/xnPoQbA
2. https://imgur.com/a/SbKdvJx
3. https://imgur.com/a/vITeaOn
4. https://imgur.com/a/7HyikeG
5. https://imgur.com/a/KEOOUSp

Co o tym sądzicie, czy jest jakaś szansa aby obeszło się bez operacji, Pozdrawiam.
 

Iphone12

New member
Witam,
Od kiedy masz takie objawy ? Czy towarzysza temu jakieś bóle lub szczypanie ? Czy taki stan pojawił się odrazu czy stopniowo się powiększał obszar zmielenia skory ? Czy zabielana skóra jest twarda lub grubsza niż w innych miejscach ?
 

Jano

New member
Ciężko to stwierdzić od kiedy, bo jakoś tak to się tworzyło, że nawet nie zauważyłem. Jak jest napletek czymś nasmarowany np kremem do rąk lub wodą to gładko się zsuwa, jeśli jest suchy to czuję lekki ucisk za 1/2 ściągnięciem napletka, późnej skóra tak jakby się naciągnie lekko i schodzi bez problemu, ale dalej nie jest tak luźna jak powinna. Ta skóra zabielana jest grubsza i ale napletek w tym miejscu jest węższy. Ogólnie to ten napletek gładko schodzi z żołędzia ale zaciska się poniżej mimo iż żołądź jest grubszy niż reszta penisa, a gdy się zaciśnie to nie ma problemu go znów założyć bo wchodzi z minimalnym użyciem siły lub jak nie jest pełny wzwód to sam wraca do połowy.
 
Do góry
TOPlist