Wąski napletek - ZDJĘCIA

Marco92

New member
Witam drogich forumowiczów. Chciałbym Was zapoznac z problemem który w ostatnim czasie nie daje mi spokoju. Zacznę od tego że mam 19 lat i rok temu udałem się do urologa z podejrzeniem krótkiego wędzidełka. Lekarz potwierdził moje obawy, umawiając się ze mną na zabieg. Wszystko odbyło się zgodnie z planem, co prawda zabieg był dla mnie bolesny ale to w tym momencie nie istotne. Szwy zeszły po kilku tygodniach. Nadszedł więc czas aby przetestowac sprzęt i niestety trochę się rozczarowałem. O ile napletek już całkowicie mogłem ściągac to zauważyłem że skóra w jednym miejscu napletka jest bardzo wąska i powoduje nieprzyjemny ucisk, do tego to naciągnięte miejsce jest bardzo jasną barwę (co zaraz zobaczycie na zdjęciu), zapewne jest to spowodowane mocnym rozciągnięciem. Muszę dodac że podczas wzwodu napletek sam się nie zsuwa, muszę zrobic to ręką. Gdy puszczę naciągnięty napletek to zamiast pozostac na miejscu wraca się nieco w stronę żołędzia tworząc pod nim tak jakby "oponkę". Postanowiłem ponownie udac się do lekarza. Jednak nie obejrzał mojego napletka tylko powiedział że powinienem go rozciągać podczas wzwodu w czasie kąpieli w ciepłej wodzie. Może i podczas rozciągania w takich warunkach jest nieco lepiej ale gdy nie znajduje się w wodzie problem nadal istnieje.

I właśnie w tym momencie zwracam się do Was z prośba o pomoc. Jakie kroki powinienem dalej poczynic aby pozbyc się tego defektu. Czy istnieją jakieś środki farmakologiczne rozciągające skórę czy też jestem zmuszony do obrzezania? Bardzo proszę o pomocne odpowiedzi szczególnie moderatorów tej strony.

Przedstawiam zdjęcia:

Tutaj podczas normalnego wzwodu:Zdjęcie w trakcie wzwodu gdzie sam ściągam napletekI na koniec najważniejsze zdjęcie na którym przytrzymuję napletek dłonią - widoczny jest rozciągnięty, uciskający fragment skóry.
Dodatkowo jak widać na ostatnim zdjęciu mój penis ma mniejsze rozmiary w porównaniu do poprzednich zdjęc. Jest to zapewne spowodowane występującym uciskiem który blokuje dalszy wzwód – takie mam przynajmniej wrażenie.
 

oreo

New member
Witam, jakieś rozwiązanie problemu?
Mam tak samo i nie wiem czy to źle, w sumie nic mi nie jest tylko jak szybko ściągam napletek to czuje ból.
Czuje też lekki ucisk podczas wzwodu ze ściągniętym napletkiem.
Czasem jest tak że kilka razy muszę odprowadzić napletek aby "prawidłowo" ułożył się w rowku...
Zdjęcie nr.2 i 3 oraz opis w pełni oddają mój "problem".
 

bezczel

New member
Panowie, nie macie żadnego problemu. Takie przewężenie to nie przewężenie. Wszystko jest moim zdaniem OK.
 
Do góry