• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wąski napletek po zabiegu

bnama

New member
Witam, 2 miesiące temu miałem robione częściowe obrzezanie z plastyką napletka. Przed zabiegiem nie mogłem zdjąć napletka we wzwodzie(ciasny napletek i krótkie wędzidełko). Teraz co prawda mogę to zrobić, ale mam 2 problemy:
-po ściągnięciu napletka we wzwodzie czuję ucisk na pierścieniu napletka, gdy napnę mięśnie, zamienia się on w lekki ból,
-mam wrażenie, że napletek nie zsuwa się wystarczająco daleko. Jestem w stanie go ściągnąć do rowka zażołędnego i ani milimetra dalej, przy próbie pociągnięcia widać naprężenie wędzidełka.
Oba problemy występują tylko we wzwodzie.
Oto zdjęcia:
https://imgur.com/a/AxAymX7

Co mam z tym fantem zrobić? Jakieś maści? Poprawka? A może wystarczy czekać? Z góry dziękuję za pomoc.
 

Barthx

New member
Witaj, hm napletek powinieneś we zwodzie swobodnie ściągnąć za rowek żołędziowy i rozciagnac po trzonie. Hm po 2 miesiącach pow bym już ze ściąganiem Oki ale ciężko powiedzieć nie chce źle rokować bo sam do końca nie jestem pewny więc najlepiej było by gdybyś się skontaktował z lekarzem który wykonywał zabieg. Pozdrawiam
 

Trolo

Well-known member
Wędzidełka nie masz, ale pewnie ciagnie blizna ktora pozostała po nim. Ja bym się wybrał do lekarza zapytać. A czy probowaleś jak sprawuje sie po zabiegu ?
 

Podobne tematy

Do góry