• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Warszawa wybór lekarza

baotao

New member
Jakiego lekarza z Warszawy możecie polecić? Szukam na obrzezanie high and tight. Wszyscy polecają dr.Tondla z Poznania. Czy ktos robił ta metodą w wwa?
 

Mateusz1999

Active member
Hmmm, ciężko cokolwiek po samej wizycie powiedzieć. Profesjonalne podejście, mega opanowanie, większość czasu to wypisywanie dokumentów i rozmowa. Podczas badania próbował ściągać napletek ale bolało więc wpuścił mi pod niego taki żel, po 5 minutach mógł go ściągnąć bez żadnego problemu. Wytłumaczył mi wszystko jak osobie która kompletnie nic nie wie. Bardzo cierpliwy i chętnie odpowiada na pytania. 14 stycznia mam zabieg i póki co jestem zadowolony, mimo że straszek troche jest
 
  • Like
Reactions: Wah

gosc1234

Member
Jakiego lekarza z Warszawy możecie polecić? Szukam na obrzezanie high and tight. Wszyscy polecają dr.Tondla z Poznania. Czy ktos robił ta metodą w wwa?
Ja byłem zrobic krótkie wędzidełko w verita med u dr Łykowskiego. Bardzo dobry doktor, miły, profesjonalny.
poczytaj opinie. Ja z mojego zasięgu jestem super zadowolony.
poczytaj jak z obrzezaniem u tego lekarza
 

Podobne tematy

Do góry