• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Urolog Warszawa

redi

New member
Witam,
czy ma może ktoś jakiś kontakt telefoniczny czy meilowy do tej Pani ? Chodzi mi czy przyjmuje jeszcze gdzieś w Warszawie czy trzeba się fatygować do Białegostoku ? Telefony w necie które znajduję przy jej nazwisku są już nieaktualne.
 

redi

New member
Znam ten adres - ale oprócz Białegostoku i teleporady nic tam nie ma. Chodzi np. o telefon do tej przychodni lub mail aby na próżno nie jechać i skontaktować się np. w Warszawie.
 

Stulejka1994

Active member

Jeśli czegoś nie wiesz to tutaj jest formularz kontaktowy. Normalnie sobie tam piszesz wiadomość do Pani Doktor na stronie, a ona otrzymuje maila i odpowiada bardzo sprawnie. No mi odpisała chyba w przeciągu godziny, a to był srodek tygodnia i środek dnia, także gdzieś tam pomiędzy pacjentami jeszcze przegląda wiadomości i odpisuje :) Z tego co wiem to Pani Doktor współpracowała z różnymi klinikami. Jak wpisałem jej imię i nazwisko na facebooku, to wyszedł jej post, że odradza współpracę z kliniką X z różnych tam względów. Widziałem że szykuje prywatny gabinet w Białymstoku, ale to pewnie potrwa. Taki gabinet musi spełniać szereg różnych wymagań. Słowem podsumowania - współpraca z klinikami bywa różna, a pójść '' na swoje '' wcale nie jest tak łatwo :) Pozdrawiam redi. Mam nadzieję że uda Ci się skontaktować z Panią Doktor, oraz że wszystko zakończy się tam po Twojej myśli
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Do góry