• Cytatów używajcie tylko jeżeli jest to potrzebne! Jeżeli chcecie komuś odpisać używajcie @ z nazwą użytkownika.

Wałbrzych - lekarze

Dredd

New member
Witam.

Wiele szukałem po necie, ale na niemal każdej stronie, jaką znalazłem są najczęściej sprzeczne informacje na temat wałbrzyskich lekarzy (w sensie jedni chwalą, drudzy obsmarowują).

Więc... szukam w Wałbrzychu urologa, który usunie mi stulejkę (jestem w 98% zdecydowany na całkowite obrzezanie). Być może znajdzie się tutaj ktoś, kto już korzystał z usług któregoś z lekarzy i może o nim wyrazić swoją opinię. Oczywiście mowa o wizycie prywatnej. I najlepiej o takim lekarzu, który wykonuje zabieg ambulatoryjnie. Nie uśmiecha mi się wizyta w szpitalu (chyba, że nie będzie innego wyjścia, byle bez 3-dniowego pobytu).
 

Dredd

New member
Nikt nie chciał (bo nie wierzę, że ze 120 tysięccznego miasta nikt tu nigdy nie trafił z podobnym problemem, to sam sobie odpowiem.

A więc trafiłem na bardzo sympatycznego i kompetentnego przede wszystkim lekarza w osobie dra Tomasza Obelindy, który przymuje pn - śr - pt w Gabinetach Chirurgicznych Chira-Med na ulicy Lubelskiej 1 (budunek Torusa).

W środę, 10.08.11 byłem na badaniu, doktor stwierdził stulejkę całkowitą i w moim przypadku całkowite obrzezanie. Polecił mi przed zabiegiem zrobić w laboratorium test na czasy koalinowo-kefalinowe i umówił na zabieg za dwa dni, czyli dzisiejszy piątek, 12.08.11.

Atmosferka była całkiem sympatyczna, zabieg poprawrny, ale lidokaina pod koniec przestawała działać i ostatnie pięć szwów czułem na żywca. "Zagazowali" mnie tylko, kazali przytrzymać i wsadzić stojący w górze interes w ciasna majtki. Krótkie pouczenie, co później z tym robić i wypad do domu.

Koszt wizyty - 100 zł
Koszt zabiegu - 800 zł.

Od razu w kolejną środę - wizyta kontrolna.
 

Podobne tematy

Do góry